Sousedé
(1/5)
650 000 Kč
ID nemovitosti:63
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:98 m2
Plocha pozemku:193 m2
Datum vložení:13. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzívně nabízíme k prodeji nemovitost v malé obci Újezd, Albrechtice nad Vltavou , okres Písek . Rodinný dům je samostatně stojící , dispozičně řešený 1+1. Celková výměra pozemku 193m² z toho zastavěná plocha 98m².
Při vstupe do domu se nacházíme na verandě, která vede do spojovací místnosti. Po levý straně se nachází kuchyň a po pravý straně je jedna místnost. Na proti od vchodu se nachází menší místnost bez oken. Objekt je napojen na místní vodovod a elektrickou energií. Jeho výhodou je spíše pozemek na zajímavém místě , který nabízí nádherný výhled na okolní přírodu. Obec se nachází 20km od Vodňan, 13km od Týna nad Vltavou , 40km od Strakonic a 40km od Českých Budějovic. Okolní příroda je jako stvořená k turistice a cykloturistice. Doporučuji prohlídku.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
63
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
98m2
Plocha pozemku
193m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Edona Benovicsová
Edona Benovicsová
Zobrazit
kontakt
MI Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé