Sousedé
(1/9)
1 550 000 Kč
ID nemovitosti:300
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:150 m2
Datum aktualizace:27. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Akční cena! Cena nemovitosti byla ponížena z částky 2.100.000,- na 1.550.000,- Nabízíme na prodej přízemní, částečně podsklepený, samostatně stojící dům 2+1 o užitné ploše 74 m² na vlastním pozemku o výměře 150 m² v obci Zlechov, která se nachází v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji. Dům disponuje třemi místnostmi a je určen ke kompletní rekonstrukci či přestavbě dle představ a požadavků nového majitele. Co se týče samotné budovy, tak ta je postavena z cihel a tvárnic. Střecha je polovalbová, pokryta betonovými taškami. Velkou předností domu jsou půdní prostory, kde by mohly vzniknout další dva pokoje. Okna jsou původní, kastlová. Vytápění zajišťují elektrické radiátory EVO. Dům je napojen na elektřinu a vodovod. Přímo před domem vede plynovod, tudíž je zde možnost napojit dům i na plyn. Součástí prodeje je také sklep, dílna a dřevník (9m²). Dílna je od domu oddělená pouze příčkou a nabízí se zde tak možnost zrušit ji a získat k domu další pokoj. Po celkové rekonstrukci by tedy dům mohl disponovat až šesti pokoji. Okolí vám nabídne základní občanskou vybavenost, jako je základní a mateřská škola, dětská hřiště, obecní úřad, pošta, lékař, potraviny, pohostinství a služby. Nachází se zde také cyklostezka č.5151, která vede kolem zámku Buchlovice na hrad Buchlov. Dům je rovněž možné zakoupit společně se sousedním domem ke který je po rekonstrukci s novou dostavbou o užitné ploše 232 m² a náleží k němu zahrádka. Nemovitosti nejsou zatíženy zástavním právem. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
300
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
74m2
Plocha pozemku
150m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Sophia Rakušanová
Sophia Rakušanová
Zobrazit
kontakt
Reality Populo a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé