Sousedé
(1/3)
1
19 499 000 Kč
ID nemovitosti:Ujezd1
Užitná plocha:167 m2
Plocha pozemku:447 m2
Datum aktualizace:25. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k postoupení rezervační smlouvu k projektu rodinného domu s dokončením do konce roku 2023. Dům je celkově dispozičně řešen jako 4+kk s výměrou 167 m2 + zahrada 447 m2.V tuto chvíli se tento dům prodává u developera o 400.000 dráž. V přízemí je vstupní hala s vestavěnou skříní, technická místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem a wcV patře je potom hala, koupelna s toaletou a vanou, samostatné wc, ložnice, dva dětské pokoje, šatna a terasa.Dle standardního provedení, je možné si zvolit z několika dekorů u dlažeb, podlah a obkladů. V chodbách a koupelnách je naplánovaná dlažba a v pokojích plavoucí podlaha. Vnitřní omítky budou sádrové a okna budou plastová – trojskla. Keramika v koupelnách od firmy Villeroy Boch. Vytápění bude řešeno plynovým kotlem ovládaný prostorovým termostatem.Před domem jsou dvě parkovací místa pro auto.V těsné blízkosti domu se nachází Milíčovský les s cyklostezkami, fotbalgolf. Nedaleko jsou školy, školky, nákupní centrum, obchody, lékaři atd.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
ID nemovitosti
Ujezd1
Užitná plocha
167m2
Plocha pozemku
447m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vojtěch Pleva
Vojtěch Pleva
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé