Sousedé
(1/16)
3 150 000 Kč
ID nemovitosti:N00070
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:116 m2
Užitná plocha:116 m2
Plocha pozemku:325 m2
Datum aktualizace:8. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný rodinný dům o podlahové ploše 116 m2 se zahradou o velikosti 325 m2. Rodinný dům o dispozici 4+1 byl postaven v roce 1965 a v posledních letech prošel částečnou rekonstrukcí. Celá severní strana domu je zateplena polystyrénem. Všechna okna v domě byla vyměněna za plastová. Veškeré vodovodní trubky jsou vyměněné za plastové a v neposlední řadě se v letošním roce vyměnily veškeré radiátory včetně rozvodů teplé vody. Celý dům 4+1 je rozdělený do dvou pater. V přízemí nalezneme vstupní halu, ze které se vstupuje do kuchyně, obývacího pokoje či koupelny s WC. Z kuchyně poté můžete vejít do ložnice nebo spíže. Druhé patro, do kterého vystoupáme po zděných schodech poté nabízí dva dětské pokoje, velký úložný prostor podél celého krovu domu a možnost vybudování druhé koupelny či WC v druhém patře. Zahrada o velikosti 325 m2 nabízí garáž pro jedno vozidlo, s dílnou nad garáží, na které se v letošním roce měnila nová plechová střecha. Dále se zde nachází bývalé chlévy, které se dají využít jako úložný prostor. Veškerá občanská vybavenost se nachází buďto ve Staňkově nebo v nedalekém Horšovském Týně. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro lepší orientaci v domě doporučuji 3D prohlídku domu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00070
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
116m2
Užitná plocha
116m2
Plocha pozemku
325m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Ivan Rudolf
Bc. Ivan Rudolf
Zobrazit
kontakt
Ivan Rudolf

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé