Sousedé
(1/20)
8 490 000 Kč
ID nemovitosti:8908
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:88 m2
Plocha pozemku:563 m2
Datum aktualizace:16. února 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Klid, soukromí, bydlení se skvělou dostupností do Plzně…charakterizují tento dům o celkové zastavěné ploše 115 m². Tato nemovitost se nachází v lokalitě, která je vyhledávanou zejména díky propojení dvou odlišných směrů. Ruchu města a klidu mimo něj.

Dům je koncipován jako praktická přízemní stavba se třemi ložnicemi a prostorným obývacím pokojem propojeným s kuchyní. Výhodou této nemovitosti je, že je plně bezbariérová, což oceníte zejména v pozdějším věku. Ale i mladé rodiny mají mnoho důvodů, proč si vybrat právě tento dům. Je ideálním řešením pro ty z vás, kteří ocení praktické propojení se zahradou. V současné chvíli dva z pokojů slouží pro děti, ale v dalších životních etapách se mohou snadno proměnit na pracovnu či pokoj pro hosty. Otevřený prostor plynule propojuje obývací pokoj, kuchyni a jídelní kout, čímž vytvářejí harmonické centrum domu, kde se celá rodina může sejít na společné večeři.
Dům má celkem dvě terasy. Obývák s kuchyní má svou vlastní, kde pokud jste například vášnivým kuchařem, tak si zde můžete pěstovat čerstvé bylinky a mít je tak vždy po ruce. Ta, která je přístupná z ložnice svádí ke skleničce vína a pozorování hvězd před tím, než ulehnete do postele.

Parkování:
Přímo na pozemku pohodlně zaparkují 2 automobily a další jedno parkovací místo je vyhrazené přímo před domem pro vaše návštěvy. Jistě oceníte i elektrická dvoukřídlová vrata, která zaručují pohodlný vjezd na váš pozemek.

Dostupnost:
Velmi silným benefitem této nemovitosti je její umístění v klidné části s výbornou dostupností do Plzně. Autem se sem dostanete za 20 minut. Další možností je pak využití vlaku, jehož zastávka se nachází zhruba 4 minuty od vašeho nového domova. Vlak jede až na Hlavní nádraží a cesta trvá necelých 20 minut.

Bonus:
Všichni bychom měli pít dostatek čisté vody. Současný majitel na toto pravidlo dbá a nainstaloval zde průtokový filtr na vodu. Teprve tady zjistíte jak chutná opravdová voda.


Na viděnou na prohlídce
Lucie Rádsetoulalová – realitní agent

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
8908
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
88m2
Plocha pozemku
563m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Rádsetoulalová
Lucie Rádsetoulalová
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Tobi reality a finance

© 2024 Sousedé