Sousedé
(1/16)
IMG_6344
2 640 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:00028
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:88 m2
Plocha pozemku:255 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji rodinný dům s pozemkem o celkové výměře 255 m2 v obci Neprobylice. Dům je prakticky před kompletní rekonstrukcí, aktuálně řešen jako 3+1, dispozice lze upravit, počet místností navýšit a tedy i užitnou plochu rozšířit (podkroví je využíváno pouze jako skladovací prostor, možnost vybudování dalších obytných místností...).Dům má 3 nadzemní podlaží. V přízemí se nachází kotelna s místností na sklad pevného paliva, dále technická místnost a 2 sklepy. V prvním patře domu jsou 3 větší místnosti, které mohou sloužit například jako obývací místnost s kuchyňským koutem, pokoj a ložnice, která je vybavena nábytkem. Dále je zde oddělené WC a koupelna, která prošla rekonstrukcí. Součástí je také volný prostor, který lze využít libovolně (například na kuchyňku) nebo je možné rozšířit koupelnu.V domě je ústřední topení napojeno na kotel na tuhá paliva. Část rozvodů topení je nově v mědi, část původní. Elektrické rozvody převážně původní. Stavba je smíšená (kámen, cihla). V ložnici a koupelně měněny okna za plastová.Vedle domu je vystavěna přidružená stavba s kuchyní, komorou a jednou místností (původně prádelnou). Vytápěno lokálně kamny na tuhá paliva v kuchyni. Lze využít například jako vejminek, přistavět patro apod.Plyn ani kanalizace v místě není, je k dispozici jímka s přepadem. Dům i letní kuchyň jsou kompletně připojeny k elektrice, sporák je na plynovou bombu.V přední části pozemku je dlážděné nádvoří. V zadní části zahrady lze vytvořit příjemné posezení, umožňující příjemný klid a soukromí. Celý pozemek je oplocen.Neprobylice s pouhými 172 obyvateli, jsou klidná, malá vesnice s výbornou polohou. Autobusová zastávka je 100 m od domu, stejně tak náves s hřištěm a posezením, kde bývají často zajímavé akce pro veřejnost. Zde je možné také třídit veškerý odpad, včetně baterií, bio, elektro apod. Nejbližší město Slaný je pouhých 8 minut autem - 6 km a 30 km do Prahy - 20 minut autem. Celková plocha pozemku 255 m2. Zastavěná plocha 111 m2. Čistá užitná plocha 88 m2.Cena: 2 640 000 vč. provize a všech poplatkůNáklady na provoz bytu se pohybují okolo 3 500Kč za služby.Možno financovat hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme.Pro další doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, ráda všechny zodpovím.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00028
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
88m2
Plocha pozemku
255m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ludmila Janočková
Ludmila Janočková
Zobrazit
kontakt
REALITY JJ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé