Sousedé
(1/13)
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:000035
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:220 m2
Plocha pozemku:478 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:8. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji atypickou nemovitost, rodinný dům, objekt bývalého vodního mlýna v malé klidné obci Slatina u Hostouně, ležící na úpatí Českého lesa.
V roce 2019 byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce obytných částí nemovitosti. Z původní mlýnice je v současnosti využité pouze přízemí (dílna a sklady). Dvě půdy v podkroví o ploše cca 80 m2 a 40 m2 na rekonstrukci a využití ještě čekají.
Dům je zachovalý, plně obyvatelný, bez vlhkosti, původní krovy i trámoví zdravé ve velmi dobrém stavu.
Voda je přivedena z vlastní studny, vody dostatek, odpad řešen septikem na vlastním pozemku. Podlahy jsou v keramice. Elektřina 220 V po celém objektu nově dělaná v mědi, nízký tarif. V každé místnosti je zavedena zesílená elektřina pro možnost vytápění elektřinou. Po rekonstrukci jsou i rozvody vody, ohřev bojlerem. Objekt je o celkové výměře 220 m2 na stavebním pozemku o rozloze 478m2. Obytná podlahová plocha je cca 80 m2, zahrada cca 257 m2. Nemovitost má potenciál pro využití k podnikání (penzion), menší hospodářství, drobná výroba apod. Je zde přímý výhled na menší rybník s potokem . Veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekých Poběžovicích 5 km vzdálených a v Hostouni. Třída energetické náročnosti G, nedodán štítek EN. Klidné místo v zapomenuté části Čech.
Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.
Vřele doporučuji prohlídku domu.

Základní údaje

Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
000035
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
220m2
Plocha sklepa
20m2
Plocha pozemku
478m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Alexandra Rádlová
Alexandra Rádlová
Zobrazit
kontakt
AZRK Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé