Sousedé
(1/14)
8
1 600 000 Kč
Poznámka k ceně: bez poplatku Katastrálnímu úřadu, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:0067
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:18 m2
Plocha pozemku:474 m2
Datum aktualizace:24. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkuji Vám prodej patrové chaty s možností rozšíření na rodinný dům v klidné a malebné lokalitě obce Ústí nad Labem - Střížovice.Chata o zastavěné ploše 18m2, kam je zavedena elektřina 230V a 400V, vodovodní řád sezonní (možnost celoroční), odpad do jímky s přepadem. Zahrada, která je kaskádovitá, mírně svažitá a v katastru vedena jako trvalý travní porost o výměře 456m2 (zastavitelnost 60%), zajištuje výborný předpoklad pro aktivní i relaxační odpočinek, je zde automatický skleník a dostatek prostoru pro bazén i trampolínu.V současné době vyhledávaná lokalita se základní občanskou vybaveností, v dojezdové vzdálenosti škola, školka, dětské hřiště, obchody, pošta, lékař a výborná dostupnost na dálnici D8. Do centra Ústí nad Labem a Chlumce 5km. V těchto městech je kompletní občanská vybavenost. Výborná dostupnost na dálnici D8, která spojuje Prahu(93km) a Drážďany(58km).Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím náš ProsperityRE tým pro více informací a sjednání konkrétního termínu prohlídky. V případě více vážných zájemců bude nemovitost rezervována s klientem, který podá nejlepší nabídku. Případné financování Vám zařídíme vlastním specialistou z ProsperityFS.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
0067
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
18m2
Plocha pozemku
474m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Marek Maturkanič
Marek Maturkanič
Zobrazit
kontakt
Prosperity Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé