Sousedé
(1/11)
1 480 000 Kč
ID nemovitosti:4203
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:1.627 m2
Datum aktualizace:9. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Pacetluky, okres Kroměříž.

Tento rodinný dům se nachází na samostatné parcele o rozloze 512 m², k domu náleží zahrada o rozloze 363 m² a ovocný sad-zahrada 752m². Celková rozloha všech pozemků činí 1627 m². Ze zadní části ovocného sadu vede nezpevněná příjezdová cesta a lze ho prodat samostatně. Dům vyžaduje rekonstrukci, ale nabízí velký potenciál pro vytvoření vašeho vysněného domova nebo chalupy.
Objekt o rozloze 137m² je přízemní. Vypracovaná projektová dokumentace vám může usnadnit realizaci přestavby dle vašich představ. Ve stávajícím domě jsou nataženy nové elektrické rozvody, ve dvorním traktu se nachází kopaná studna, je zde postaven velký dřevěný zahradní domek vybaven elektrickým proudem, který v současné době tvoří zázemí pro uskladnění materiálu, zahradní techniky a jiné.

Ovocný sad vám poskytne možnost užívat si čerstvé ovoce a relaxovat v příjemném prostředí. Dostupnost dopravy je zajištěna autobusovou dopravou.

Dům je napojený na plyn, dálkový vodovod a kanalizaci, která je svedena do obecní čističky vod. Elektřina je k dispozici jak ve standardním napětí 230 V, tak i ve vyšším napětí 380 V.
Orientace domu na sever a jih zajistí dostatek denního světla, přístup k nemovitosti je po asfaltové vozovce, pohodlné parkování před domem nebo na vlastním pozemku.

Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří touží po vytvoření vlastního domova dle svých představ. Lze ho využít jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.
Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky. Financování nemovitosti Vám může usnadnit náš finanční specialista.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
4203
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
1627m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Marie Scheuchová
Marie Scheuchová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé