Sousedé
(1/14)
2 190 000 Kč
ID nemovitosti:2352
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:311 m2
Datum aktualizace:10. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chcete bydlet nebo se rekreovat v blízkosti krásné přírody s vyžitím jak v letních, tak zimních měsících? Potom mám pro vás na prodej rodinný dům, který má plochu 311 m², v atraktivní a žádané lokalitě Velkých Karlovic, v údolí Tísňavy, v samém srdci Beskyd.

Dispozice domu je 3+1, s užitnou plochou 122 m² a pozemkem o velikosti 311 m². Disponuje třemi pokoji, kuchyní, koupelnou a verandou. Na pozemku se nacházejí technické a hospodářské stavení a studna ze které probíhá odběr vody. Elektřina zavedena, topení v kamnech, odpad řešen jímkou.

Vedle domu protéká Tísňavský potok. V obci veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost (železniční i autobusová zastávka). Obec je hojně navštěvována turisty a to jak v letní, tak v zimní sezóně. Nachází se zde lyžařský areál Razula nebo Ski / Bike park Kyčerka. Milovníci horských kol sem jezdí pravidelně kvůli Specialized bike resort Valašsko. Kdo dává přednost spíše klidnější dovolené, je jeho cílem zcela určitě termální bazén hotelu Horal. Vyhlášenou akcí na území Valašska je každoročně říjnový Karlovský gastrofestival.

Ve Velkých Karlovicích čekají na Vaši návštěvu a využití, hotely, útulné restaurace, rekreační střediska, autocamping, lyžařské vleky, upravované a turistické lyžařské běžecké tratě, trasy pro pěší turistiku, trasy pro horská kola, tenisové kurty, koupaliště... Zajišťujeme profesionální servis a nabídku financování nemovitosti. Bližší informace u makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2352
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
311m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Kalvach
Martin Kalvach
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé