Sousedé
(1/25)
1
23 800 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu
ID nemovitosti:54000
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:450 m2
Plocha pozemku:2.913 m2
Datum aktualizace:18. ledna 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Příležitost pořídit zajímavou nemovitost bez kazu v bezpečné, čisté, klidné lokalitě. Využití bydlet, podnikat, či stavět - vydané stavební povolení. Na prodej je nemovitost, rodinné sídlo, penzion, dům 450m2 se stavebním pozemkem 2913m2 a vydaným stavebním povolením přístavby 157m2 v malebné přírodě Šumavského podhůří mezi kopci s naprosto výjímečným výhledem do údolíčka v CHKO Blanský les, přesto blízko do centra Českých Budějovic, 10 min. vozem. Stavební pozemek 2913 m2. a vydané stavení povolení na další dům či přístavbu 157m2 na zasíťovaném pozemku. Precizní provedení stavby a všech detailů společně se špičkovými materiály bude Vaším milovaným místem pro bydlení, relaxaci, romantiku nebo podnikání. Vytápění-tepelné čerpadlo, podlahové topení. Nízké náklady na provoz a vysoká výtěžnost. Nemovitost přináší investiční příležitost stavět, bydlet nebo vlastnit rekreační objekt. Jednoduchou stavební úpravou lze převést na byty a díky vydanému stavebnímu povolení přistavět další dům.Další využití lokality je pro rodinné domy , řadové domy izolované v zahradách a další provozovny dle územního plán.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovodMístní zdroj
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
54000
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
450m2
Plocha pozemku
2913m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Švec
Jiří Švec
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář PRAHA - MALÝ ŽIŽKOV

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé