Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:478
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:825 m2
Plocha pozemku:1.581 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:13. září 2023
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Na prodej nemovitost, která se nachází přímo v centru Božkova v Plzni. Celý areál má výměru 1.581 m² a je zde možno využít velkorysou užitnou plochu 825 m². V areálu se nachází dvě stavby, první stavbou je rodinný dům, který má přízemí rozdělené na dvě části. V první části se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1 s koupelnou, která byla využívaná jako kancelářské prostory a je částečně podsklepena, druhá část domu se využívala jako skladovací a výrobní prostory. Celé první nadzemní podlaží je oproti tomu propojené a v současné době nevyužité, vhodné pro vybudování dalších bytových jednotek.

V areálu se nachází také druhá stavba, která by se dala označit jako víceúčelová budova. Nemovitost má vlastní oddělený vchod a v přízemí nalezneme další skladovací či výrobní prostory, je zde i vhodná místnost pro kancelář, budova je částečně podsklepena. V prvním nadzemním podlaží se nachází byt o dispozici 3+kk s koupelnou a toaletou.

Za domem nalezneme zahradu o výměře 580 m², na které se nachází kůlna, okrasné, ale i ovocné stromy a jako bonus, je zde protékající potok. Za zmínku jistě stojí kompletní výměna střechy včetně nosné konstrukce z roku 2016. Vytápění i ohřev vody zde zajišťuje plynový kombinovaný kotel a celý areál je napojený na veřejný vodovod i kanalizaci a je zde k dispozici i studna.

Příjezd do areálu je přes dvoukřídlá vrata a nic zde nebrání vjetí i nákladních automobilů. Tato nemovitost je vhodná pro malé a střední firmy, které hledají zázemí pro podnikání, využijí spoustu skladovacích či výrobních prostor nebo pro někoho, kdo chce podnikání skloubit i s bydlením. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
478
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
825m2
Plocha pozemku
1581m2
Počet sklepů
2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Glück
Tomáš Glück
Zobrazit
kontakt
NOVIS reality s.r.o.

© 2023 Sousedé