Sousedé
15 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Jaká je Vaše představa o ceně tohoto bytu? Napište mi, proberu to s majiteli. Děkuji
ID nemovitosti:N00008
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:230 m2
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:1.825 m2
Datum aktualizace:28. července 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky si Vám dovoluji představit samostatně stojící, atypicky řešený, patrový rodinný dům + vedlejší stavbu - dílnu a výrobnu mýdel - a pozemek.

Tato nemovitost leží v obci Ostrava, v části obce Hrabová, ve velmi pěkné a klidné lokalitě, v rozptýlené rodinné zástavbě kousek od lesa. Dům je vhodný pro větší rodinu, klidně i pro dvougenerační bydlení. Díky umístění je zde možnost koupit dům na ubytování, jako sídlo firmy nebo kancelářské prostory a mnoho dalších příležitostí.

Zahrada je rovinatá osázena různými okrasnými keři a stromy. K domu náleží pozemek o celkové výměře 1825 m2, na němž je umístěn i příruční sklípek vybudovaný v hromadě udusané hlíny.

Současní majitelé bydlí v domě sice teprve od roku 2013, ale zanechali zde hodně svých nápadů a představ, celý dům si postupně až do roku 2020 rekonstruovali, aby se jim v něm dobře žilo. Byly udělány nové rozvody vody již v plastových trubkách, nová elektroinstalace v mědi s napojením na 230 i 380V, nové rozvody topení s napojením na nový kondenzační plynový kotel v kombinaci s kotlem na tuhá paliva. Když bude venku pošmourno, můžete si zatopit v krbových kamnech. Dům je téměř soběstačný, na střeše venkovního posezení je umístěna fotovoltaika napojena na celý dům i vedlejší stavbu, kde je klimatizace. Podlahy v pokojích dřevěné, v koupelnách a na WC dlažba. Dům je zateplen, jsou vyměněna okna za eurookna francouzská, namontovány venkovní žaluzie, zateplená střecha a střešní krytina dávána před 10 let - speciální guma, která díky vlastnostem tohoto materiálu zaručuje dlouhou a bezúdržbovou životnost střechy. Krytina také výborně izoluje.

A žili by zde i nadále, kdyby ... jim děti neodrostly a jejich zdravotní stav byl takový jako před léty. Dům a zahrada je pro ně již velké zatížení. Proto se rozhodli jej prodat.

Více informací, fotografií, technická data, půdorysy zašlu do e-mailu nebo zašlu odkaz na stránku nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - plynovéÚstřední - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00008
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
230m2
Užitná plocha
230m2
Plocha sklepa
113m2
Plocha pozemku
1825m2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Biernatová
Jitka Biernatová
Zobrazit
kontakt
Biernatová Jitka - Reality Ideally

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé