Sousedé
(1/13)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:21800
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:447 m2
Datum vložení:30. listopadu 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej novostavby rodinného domu v žádané a klidné lokalitě Plzeň-Kyšice. Dům se nabízí ve stavu k dodělání (interiéru) nebo na klíč. Podlahová plocha domu 120 m2 je dispozičně řešen jako 4+kk. Dispozice domu jsou rozděleny na prostorný obývací pokoj s kuchyňským i jídelním koutem a třemi pokoji. Dále dům disponuje dvěma koupelnami. Jednou koupelnou s vanou, dvěma umyvadly a WC. Druhá koupelna je navržena se sprchovým koutem a WC. Dům je napojen na velkokapacitní vrt s pitnou vodou. Odpad je sveden do vlastní ČOV. Součástí prodeje je příjemně upravený a kompletně oplocený pozemek o rozloze 447 m2 kde se nachází již vybudované parkovací stání a jímka na dešťovou vodu. V obci Kyšice naleznete Mateřskou školku, poštu, potraviny, pekařství, pivovar s restaurací, autoopravnu a zastávku MHD. Na Vaše otázky rádi odpovíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
21800
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
120m2
Plocha pozemku
447m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Kříž
Zdeněk Kříž
Zobrazit
kontakt
Carexim Group s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé