Sousedé
21 840 000 Kč
ID nemovitosti:000539
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:163 m2
Plocha pozemku:226 m2
Datum vložení:14. srpna 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme prodej skvěle řešeného a od základu poctivě znovu vybudovaného domu z roku 2004 o velikosti 5+kk/T, ploše 161m2, terasou 7,5m2 a pozemkem o rozloze 226m2. Dům disponuje teplený čerpadlem se dvěma 75m hlubokými vrty a podkrovní prostory, včetně prvního patra i pracovny v přízemí, jsou kompletně klimatizovány skrze systém tep. čerpadla. Vnější fasáda domu je navíc zateplená čedičovou izolací. Součástí domu je rovněž malý venkovní bazén a dva uzamykatelné přístřešky. Mezi největší přednosti domu patří promyšlená dispozice, velmi nízké provozní náklady, otevřený krb, prostorný suterén, či časově nenáročná a udržovaná zahrada. A v neposlední řadě blízkost Hostivařské přehrady i Michelského lesa ve vzdálenosti do 10 minut autem od domu. Jedná se o velmi dobrou lokalitu typu nízké vilové zástavby s výbornou dostupností do centra města v blízkosti nedaleké 9 min. vzdálené tramvajové i autobusové zastávky, díky které se za 10 min. dostanete na stanici metra C-Kačerov či tramvají na vzdálenější stanice A i C. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, potraviny Albert, restaurace, bazén, sportoviště, pošta), popřípadě pro větší nákupy lze využít i nedaleké obchodní centrum Chodov. Celkové měsíční poplatky činí 3.000,- Kč, tj. (z toho 2.300,- Kč elektřina, 600,- voda a 100,-Kč ostatní služby spojené s užíváním domu). Možnost financovat pomocí hypotečního úvěru. Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMetroMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
000539
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
163m2
Plocha sklepa
44m2
Plocha pozemku
226m2
Plocha terasy
8m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Křupka
Martin Křupka
Zobrazit
kontakt
FIOREAL

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé