Sousedé
(1/9)
13 490 000 Kč
ID nemovitosti:2153391590
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:116 m2
Plocha pozemku:428 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:12. prosince 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie59 kWh/m2

Popis nemovitosti

RD Borek NA VÝSLUNÍ - LUX KLASIK

Nabízíme poslední řadový vila dům typu LUX KLASIK v krásné lokalitě Na Výsluní v obci Borek u Českých Budějovic. Dům je zkolaudovaný na konci roku 2022. Jedná se o krajní řadový vila dům se zahradou a možností garáže.

Vila dům LUX KLASIK (č. 10) má 2 podlaží, dispozici 4+kk se zastavěnou plochou 73 m2 a obytnou plochou 116 m2 a vlastní pozemek o velikosti 428 m2.

Rodinný dům Vás potěší svou energetickou úsporností, špičkovou kvalitou provedení a promyšlenou dispozicí. Taktéž je ideálně orientován na jižní stranu a má velkorysé prosklení.

Dům má vlastní přípojku kanalizace, vodovodu, plynovodu, elektro a minimálně dvě parkovací stání (jedno z nich je možné nahradit garáží). Vstup do přízemní části bytu lze upravit bezbariérově.
Vila domy Na Výsluní - Borek jsou navrženy pro komfortní a moderní bydlení a jsou osazeny technologiemi pro chytrou domácnost. Velká pozornost byla věnována provedení stavby a špičkovým materiálům. V současné době není v Českých Budějovicích projekt, který by se svou kvalitou a provedením mohl konkurovat Rezidenci Na Výsluní.
Rodinné domy jsou navrženy tak, aby jejich budoucí majitel měl co nejnižší náklady na provoz domu. Domy spadají do energetické třídy B. Dodaná energie na vytápění nepřesáhne 59 kWh/m? za rok.

Dům LUX KLASIK je zkolaudovaný a připravený k nastěhování.

Více informací najdete na https://www.rdborek.cz/

O lokalitě:

Obec Borek je oblíbená rezidenční oblast Českých Budějovic, která v posledních letech zaznamenává velký rozmach. Vzhledem ke své poloze, na jižním svahu Budějovické kotliny, je vyhledávaným místem pro stavbu rodinných domů již několik desítek let. Dnes má Borek již téměř 1600 obyvatel a rozvíjí se v moderní obec 21. století.
Najdete zde základní a mateřskou školu, obchody, poštu, kompletní zdravotní péči, dům pro seniory, restaurace a bohaté sportovní vyžití. Byl zde otevřen sportovní areál a nové moderní přírodní koupaliště. Poloha obce láká k pěší turistice a cykloturistice. Cyklostezkou je Borek propojen se sítí cyklotras kolem Hluboké nad Vltavou a Českých Budějovic.
Obec má MHD spojení s městem České Budějovice.
Lokalita Na Výsluní se nachází ve středové části obce v klidné lukrativní oblasti s dokončenou okolní zástavbou.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Okna
Hliníková
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2153391590
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
116m2
Plocha pozemku
428m2
Místností
4
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - RB Borek a.s.
RB Borek a.s.
Zobrazit
kontakt
RB Borek a.s.

© 2024 Sousedé