Sousedé
(1/9)
990 000 Kč
ID nemovitosti:1457
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:72 m2
Plocha pozemku:176 m2
Datum aktualizace:14. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej domu, který je ke kompletní rekonstrukci dle vlastních představ a nachází se v obci Dřínov u Kroměříže. (28 minut do Brna). Zájemci o koupi domu nabízíme zajímavý bonus. Na rekonstrukci nebo demolici a následnou výstavbu nového RD je vypočítaná podpora z fondu Ministerstva životního prostředí ve výši až cca 670 000 Kč, kterou jsme Vám schopni vyřídit a zajistit se 100% úspěšností. Schválení podpory na obálku domu (izolace základů, obvodového zdiva, zateplení půdy, dodávka a montáže oken, dveří), stínící techniku, zeleno střechu, kotle, kamna, tepelná čerpadla a připsání částky na účet Vám zajistíme do 3 měsíců. K této podpoře dokážeme zajistit i další finanční bonus, a to na dodávku a montáž špičkového rekuperačního systému do celého domu, který Vám v plné výši pokryje veškeré náklady s nim spojené. Dále Vám zajistíme dotaci na fotovoltaiku 200-250 tis.. Dále Vám zajistíme dotaci na dešťovou odpadní vodu ve výši 55 000 Kč a dotaci na domácí dobíjecí stanici ve výši až 60 tisíc (pro elektromobily). V případě, že Vás tato nabídka oslovila a chtěli by jste vědět více, popř. se na nemovitost podívat osobně, neváhejte mě kontaktovat.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1457
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
72m2
Plocha pozemku
176m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ivo Kurtas
Ivo Kurtas
Zobrazit
kontakt
Rybka Reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé