Sousedé
(1/20)
98444DE4F9803971F9059DFA7EB2B9C5
Rezervace
8 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00799
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:142 m2
Plocha pozemku:277 m2
Datum aktualizace:3. února 2021
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie203 kWh/m2

Popis nemovitosti

Přemýšlíte o novém vlastním bydlení a nebo sháníte ideální investici? Představuji vám rodinný dům v Plzni na Doubravce. Dům prošel kompletní revitalizací, během které byla vyměněna všechna okna a vstupní dveře. Výborný technický stav doplňuje i nově zateplená fasáda. Do nemovitosti můžeme vejít hlavním vchodem od ulice a nebo zadním vchodem ze zahrady. Pro dokončení zpevněné plochy před domem je již zámková dlažba připravena, ale pouze na paletě a vyčkává až ji nový majitel položí na své místo. Pokud byste rádi parkovali na vlastním pozemku. Je možná úprava vjezdové brány a po demontáži dělícího plotu vznikne dostatečná šíře pro vjezd automobilem na pozemek. Po vstupu do nemovitosti se nacházíme v chodbě, které vévodí schodiště propojující sklep a obě obytná patra. V přízemí se nachází dva prostorné pokoje a jedna menší místnost. V této místnosti může být druhá kuchyňská linka. nebo koupelna. Jedna toaleta je umístěna v mezipatře u východu na zahradu. Tuto polohu oceníte hlavně v létě, kdy nebudete muset chodit přes celý dům na toaletu. Po vystoupáním do prvního patra naleznete po pravé straně útulnou kuchyňskou linku, která je kompletně vybavena spotřebiči. Dva pokoje vás opět ohromí svoji plochou a světlostí. Koupelna se nachází vedle schodiště. Naleznete zde umyvadlo a promyšlený sprchový kout se sedátkem. Podkroví není v tuto chvíli využíváno, ale nabízí další možnost rozšíření užitné plochy. Na schodišti v mezipatře nalezneme druhou toaletu. Nyní pojďme objevovat sklepní prostory, které jsou pod celým půdorysem domu. Naleznete zde praktickou prádelnu, díky které vám nezabírá pračka místo v obytné části. Dvě další místnosti ve sklepě můžete využít například pro úložné prostory, nebo dílenský kout. O vytápění se stará plynový kotel umístěný v prádelně. Pokud by vás zajímala tato nemovitost jako investiční nástroj, potěší vás již připravené podružné měření energií, pro každé patro zvlášť. Dispozičně umožňuje tato nemovitost rozdělení na dvě samostatné jednotky o velikostech 2+kk a 3+kk. Jako bonus můžete využívat bazén na zahradě, nebo nově vybudovanou zastřešenou pergolu. Klidná lokalita městské části Doubravka jen podtrhuje unikátnost této nabídky. V docházkové vzdálenosti naleznete kompletní občanskou vybavenost. Společně s finančním konzultantem panem Pavlem Kastnerem se na vás budeme těšit během prohlídek této nemovitosti.

Základní údaje

ID nemovitosti
00799
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
142m2
Plocha pozemku
277m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
E (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Beneš
Jan Beneš
Zobrazit
kontakt
4fin

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé