Sousedé
(1/18)
950 000 Kč
ID nemovitosti:372229
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:170 m2
Plocha pozemku:1.000 m2
Datum aktualizace:22. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám exkluzivní příležitost získat rodinný dům s dispozicí 3+1 v srdci malebné jižní Moravy, který čeká na svou druhou šanci, aby opět zazářil v plné kráse. Tento dům nabízí nejen prostor pro bydlení, ale i nekonečné možnosti pro realizaci Vašich snů a představ o dokonalém domově.

Vstupte do světa možností s tímto rodinným domem, který čeká na to, aby jeho stěny znovu ožily smíchem a vzpomínkami. Představte si, že vstoupíte do prostorného vstupního vestibulu, který Vás povede do světlého obývacího pokoje s výhledem na okolní zelenou krajinu. Tři ložnice poskytují dostatek soukromého prostoru pro každého člena rodiny nebo pro hosty, zatímco samostatná kuchyně s jídelnou vytváří ideální místo pro společné rodinné chvíle.

Ačkoliv dům vyžaduje celkovou rekonstrukci, představuje to skvělou příležitost přizpůsobit interiér podle Vašich přání a potřeb. Představte si moderní kuchyň se všemi vymoženostmi, luxusní koupelnu, nebo možná přidání zimní zahrady pro klidné odpoledne s knihou v ruce.

Do domu je přivedena elektřina, voda i plyn. Stačí vše jen přepsat na nového majitele.

Korolupy se nachází v těsné blízkosti vinic, přírodních rezervací a historických památek jižní Moravy. Tato oblast je známá svým bohatým kulturním dědictvím, vynikajícím vínem a příjemným společenským životem. Užijte si procházky po okolních stezkách, relaxaci ve vinárnách a objevování místních trhů a festivalů. Do Rakouska je to 6 km.

Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají projekt, do kterého mohou vložit svou kreativitu a tvrdou práci, a vytvořit tak hodnotu jak pro sebe, tak pro budoucí generace. Nemovitost je vhodná jak pro rodinné bydlení, tak pro investici s cílem pronájmu nebo převodu na penzion či jiné podnikatelské využití.

Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci vlastnit kus jižní Moravy. Kontaktujte nás dnes a domluvte si prohlídku tohoto domu plného potenciálu. Těšíme se na to, až Vám ukážeme, jak může tento dům odrážet Vaše sny a ambice. Vaše budoucnost začíná právě zde, v domově, který čeká, až mu dáte nový život.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
372229
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
170m2
Plocha pozemku
1000m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ing. Barbora Hejdová
Ing. Barbora Hejdová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

© 2024 Sousedé