Sousedé
(1/7)
Prodej RD v nádherné přírodě ve Frantolech, obec M
3 500 000 Kč
ID nemovitosti:24008-BYDL
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Celková plocha:942 m2
Užitná plocha:446 m2
Plocha pozemku:942 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:6. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej rodinného domu v krásné horské vesnici Frantoly, v níž se nachází také malebný kostel svatého Filipa a Jakuba. Frantoly jsou částí obce Mičovice, která pořádá spoustu kulturních akcí a stále rozvíjí svou občanskou vybavenost. Frantoly jsou vzdálené 13 km od Prachatic a od Českých Budějovic půl hodiny autem.
Nemovitost má bezkonkurenční cenu 3 500 000 Kč včetně právního servisu a všech nákladů RK.
Původní stavba je kamenná, u základu odvětrávaná a není zde žádný náznak problému s vlhkostí, ačkoliv se zde zatím netopí. V domě byla započata před pár lety rekonstrukce. Kromě ložnice je v celém přízemí podlahové vytápění. V obývacím pokoji jsou velká krbová kamna s tepelným výměníkem. Půda je pochozí v původním, ale dobrém stavu. Trámy neprojevují známky poškození, střecha je eternitová.
Dům je dvoupatrový. V přízemí se nachází chodba, koupelna, technická místnost, ložnice, kuchyň, obývací pokoj a ještě jeden menší pokoj. V některých místnostech jsou krásné obloukové stropy, v ostatních jsou stropy dřevěné. Nahoru po schodech dojdeme do podkroví, ve kterém je možnost vybudovat další obytné místnosti. Všude jsou plastová dvojskla. Součástí stavby je i velký prostor sloužící jako garáž, dřevník, dílna a sklad s možností dalšího využití. K domu patří pozemek o velikosti 942 m2 se studnou a přípravou na septik nebo čističku. S tímto pozemkem přímo sousedí rozsáhlý pozemku o téměř 13 tisících metrech čtverečních vhodný k výstavbě RD, který máme nyní také v nabídce. Rádi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na bankovním trhu. Neriskujte propadnutí celé rezervace. Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Kamenná
ID nemovitosti
24008-BYDL
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
942m2
Užitná plocha
446m2
Plocha pozemku
942m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Novotná Veronika
Novotná Veronika
Zobrazit
kontakt
BYDLENÍČKO s.r.o.

© 2024 Sousedé