Sousedé
(1/9)
Prodej rodinného domu 84 m², pozemek 606 m&su
3 150 000 Kč
ID nemovitosti:23080
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:606 m2
Užitná plocha:84 m2
Plocha pozemku:606 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:22. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej RD v klidné části města Vodňany, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, obchody , restaurace, zábavní centra, fitness centra atd. Město je známé svou rybářskou a rybníkářskou tradicí.

Stavba rodinného domu se nachází na pozemku st. 1131 o výměře 308 m2 - zastavěná plocha a nádvoří v Šumavské ulici ve Vodňanech. Jedná se o přízemní částečně podsklepený rodinný dům zastřešený nízkou valbovou střechou. Jedná se o jednu bytovou jednotku o velikosti 2 + 1 s příslušenstvím. Vznikl jako postupně dostavovaný objekty původní prefabrikované chaty v roce 1957 - 1960. Přístup a příjezd na pozemek je možný z místní zpevněné komunikace (příjezdová cesta sousedního domu, jelikož soused pozemek s cestou nevlastní a má jej pouze oplocen, není zde po domluvě problém s průjezdem). Na stavební pozemek navazuje pozemek zahrady par. č. 1125/3 o výměře 298 m2, spolu s ním tvoří jednotný funkční celek. Pozemek je oplocen ze tří stran plotem s betonovou podezdívkou.

Dispozičně členěn na vstupní verandu, špajska ze které je přístup do sklepa a na půdní prostor (který má snížený profil, ale dá se využít jako úložný prostor), kuchyň, dva pokoje, koupelnu a navazující kotelnu s kotlem na tuhá paliva. Střecha je zakryta vlnitým eternitem, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu s uzavíracím nátěrem.

Obvodová konstrukce je částečně na bázi dřeva s povrchem z lignitových desek s opláštěním ze škvárových tvárnic s vápennou povrchovou úpravou a dále je zděná (kámen a cihla). Základy jsou tvořeny betonem, prokládané kamenem s izolacemi proti pronikání zemní vlhkosti. Vnitřní a vnější omítky jsou vápenné. Zateplení bylo provedeno cca před 15ti lety (polystyrenové desky).

Stropní konstrukce je s rovným omítnutým podhledem. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře dřevěné plné. Podlahy v obytných místnostech jsou prkenné, zakryté krytinou z PVC. Koupelna vybavena sprchovým koutem, samostatným WC, pračkou a umyvadlem. Stěny jsou obloženy keramickým obkladem, na podlaze je položena keramická dlažba. Teplá voda zajištěna elektrickým bojlerem v koupelně.
Vytápění je ústřední teplovodní - kotel na tuhá paliva - otopná tělesa radiátory. Byl zvolen kotel na tuhá paliva (dřevo) s možností přidání zásobníku na štěpky. Pro uchovávání tepla jsou v kotelně nainstalovány dvě akumulační nádrže. Kotel nyní odpovídá všem ekologickým standardům. Dále došlo k vyfrézování a prodloužení komína. Celková cena rekonstrukce 320 000,-, provedena na konci listopadu 2023. Dále nejsou v kotelně dokončeny zednické práce - začistění po rekonstrukci kotle a výmalba.
Na pozemku je dále kopaná studna s hloubkou 3,2 m s ručním čerpadlem.
Cena za nemovitost není pevná, otevřená možnost jednání.
Rádi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na bankovním trhu. Neriskujte propadnutí celé rezervace. Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás!

Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, místní­ úřad, lékař, kulturní­ zažízení, koupaliště. Technický popis: vodovod - vlastní zdroj, vybavení: kuchyňská linka, sporák, sprchový kout

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
Vytápění podrobnosti
Uhlí
ID nemovitosti
23080
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
606m2
Užitná plocha
84m2
Plocha pozemku
606m2
Místností
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Oleksandra Hrydžynová
Oleksandra Hrydžynová
Zobrazit
kontakt
BYDLENÍČKO s.r.o.

© 2024 Sousedé