Sousedé
8 995 000 Kč
ID nemovitosti:1427
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:5.367 m2
Datum aktualizace:12. února 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nádherný výhled na Novohradské hory a kostel na Dobré Vodě, pozemek o rozloze 5.367 m2 a kvalitně provedená novostavba bungalovu o 2 samostatných bytových jednotkách s terasami. To je ve zkratce popis domu v Horní Stropnici, který vám nyní představujeme. Dům se může stát vaším domovem, místem k podnikání či kombinací obou variant.

Novostavba je postavena v okrajové části obce, má samostatnou příjezdovou cestu a nabízí nejen překrásný výhled, ale i klid a soukromí. Dům byl kolaudován v roce 2022 a na 140 m2 nabízí 2 bytové jednotky, byt 2+KK (59 m2) a byt 1+KK (39 m2), obě s vlastními terasami a krytým parkovacím stáním.

Byty jsou vytápěny krásnými a výkonnými kamny, podlahy v hale a koupelnách mají podlahové topení. Oba byty mají vestavěnou kuchyňskou linku se spotřebiči a součástí prodeje je i další vnitřní vybavení.

Dům je napojen na obecní vodovod, odpad je řešen tříkomorovým septikem s dostatečnou kapacitou pro obě jednotky.

Velkou výhodou bungalovu je opravdu rozlehlý pozemek, který k němu náleží. Část pozemku je oplocena a patří přímo k užitné zahradě, na které stojí velká pergola. Druhá část pozemku leží za oplocením, navazuje na okolní louky a budoucí majitel má tak zaručen nerušený výhled a soukromí i do budoucna.

Obec Horní Stropnice se nachází v přírodním parku Novohradské hory, asi 12 km od města Trhové Sviny. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel. V obci je mateřská školka, základní škola, nákupní středisko i sportovní a kulturní zázemí. Nedaleko se nachází cyklotrasa Via Verde a v zimních měsících nabízí okolí trasy lyžařské.

S radostí Vás v této nádherné nemovitosti osobně přivítám, jsem přesvědčena, že budete tímto domem mile překvapeni a zároveň i okouzleni okolním prostředím.

Základní údaje

Kanalizace
Vlastní ČOV
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1427
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
130m2
Plocha pozemku
5367m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Lenka Muselová
Mgr. Lenka Muselová
Zobrazit
kontakt
REALDOMUS s.r.o.

© 2024 Sousedé