Sousedé
4 200 000 Kč
ID nemovitosti:1409
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:136 m2
Plocha pozemku:1.088 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:3. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie120 kWh/m2

Popis nemovitosti

Pokud hledáte krásu a klid Novohradských hor, tak vítejte na Dobré Vodě u Horní Stropnice.

Realdomus vám ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej rekreační nemovitosti na místě, které vás na první pohled okouzlí. Dobrá Voda je vyhlášena svým léčebným pramenem a nejčistším vzduchem v Čechách.

Útulný zděný dům s balkónem a prosklenou terasou s jedinečným výhledem na novohradské údolí obklopuje vzrostlá rozlehlá zahrada o rozloze přes 1000 m2, která skýtá prostor jak pro zahradničení, tak pro odpočinek.

Rekreační dům s užitnou plochou 136 m2 se nachází hned u cesty a má jak garáž, tak parkovací místo před domem, což může být velkou výhodou hlavně v zimě, kdy je sníh. Nemovitost se dá obývat celoročně a v zimě jsou zde protaženy i běžkařské stopy. V létě jsou zde k dispozici krásné trasy pro pěší i cykloturistiku.

V suterénu domu je k dispozici garáž a praktické pracovní prostory jako „černá kuchyně“, koupelna či místnost pro skladování potravin a dá se odsud navíc pohodlně projít až do obytné části domu.

Druhý vchod vede ze zahrady přes prosklenou terasu a zavede vás nejprve do obytné místnosti, kde jsou krbová kamna, která pohodlně vytopí celý dům.
Z této místnosti vedou prosklené dveře na zahradu a otevřené dřevěné schodiště do dalšího patra. Na obývák ještě navazuje kuchyňský kout s výhledem do zahrady a koupelna s WC a sprchovým koutem.

Ve druhém patře se nachází dvě ložnice – jedna s průchodem na prostornou lodžii, ale obě s jedinečným výhledem na novohradské údolí a Horní Stropnici. U schodiště je praktický úložný prostor.

V úplném podkroví domu najdeme další zajímavý prostor pro dětské hry, romantické chvíle či jen tak pro přespání, když se vám najednou sejde více nocležníků.

Dům je napojen na vodovod, kanalizaci i elektřinu. Topit se dá kamny nebo elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Pokud vás místo a dům zaujaly, neváhejte a domluvte si prohlídku s makléřkou nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
1409
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
136m2
Plocha sklepa
4m2
Plocha pozemku
1088m2
Plocha balkonu
6m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Ivana Štěpková
Ing. Ivana Štěpková
Zobrazit
kontakt
REALDOMUS s.r.o.

© 2023 Sousedé