Sousedé
nebyla stanovena
ID nemovitosti:1215
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:750 m2
Plocha pozemku:4.087 m2
Datum aktualizace:19. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi unikátní vilu se vzrostlou okrasnou zahradou, která se nachází v obci Plav nedaleko jihočeské metropole. Dům stojí v klidné lokální rodinné zástavbě na rozlehlém pozemku o celkové výměře 4.087 m2, přičemž jižní kraj pozemku je lemován tokem řeky Malše.

V prvním podlaží domu se nachází vstupní hala, ze které se vchází do centrálního obytného prostoru, který navazuje na zimní zahradu a terasu s krytým bazénem. V přízemí je také samostatná bytová jednotka 2+1 s nadstandardním wellness zázemím a vstupem do sdílené zimní zahrady.

Do druhého podlaží, kde se nachází klidová část majitelů domu, se vstupuje po otevřeném schodišti; zde jsou dva hostinské pokoje s luxusní koupelnou a dále pak dva samostatné apartmány. První apartmán 3+kk má samostatnou terasu a prostornou koupelnu s sprchovým koutem. Druhý apartmán s dispozicí 2+kk má koupenu s rohovou vanou, kuchyňskou linkou a disponuje možností průchodu do přízemního atria.

Zájmový objekt splňuje nejvyšší standardy pro bydlení a volnočasové rodinné aktivity, a to jak na vlastním pozemku, tak i v lokalitě Novohradsko - Doudlebsko.

Dům prošel v roce 2021 kompletní rekonstrukcí všech stavebních konstrukcí, rozvodů, podlah a sanitárního vybavení a keramiky.

Bližší informace o způsobu a podmínkách prodeje Vám poskytne REALDOMUS.

Základní údaje

Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1215
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
750m2
Plocha pozemku
4087m2
Plocha balkonu
20m2
Plocha terasy
50m2
Počet garáží
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Petr Wölfl
Mgr. Petr Wölfl
Zobrazit
kontakt
REALDOMUS s.r.o.

© 2024 Sousedé