Sousedé
(1/25)
3 950 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize, poplatku, včetně právního servisu, úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:919-4500
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:263 m2
Užitná plocha:250 m2
Podlahová plocha:250 m2
Plocha pozemku:4.166 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:19. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům/chalupu v obci Heřmanovice, v malebném údolí v podhůří Jeseníku, které jsou horským rájem s neopakovatelnou přírodou, která Vás nabije pořádnou dávkou energie. Hledáte-li klid, prostředí hor a lesu, pak je tato nabídka určena právě Vám. Chalupa je situovaná na místě, které si hned zamilujete. Zahrada 3.903 m2 nabízí dostatek místa např. na bazén či grilování a posezení s přáteli. Chalupu je možné obývat po celý rok a užívat si tak celoročních radovánek a kratochvílí.
V přízemí se nachází vstupní chodba, dvě místnosti o velikosti cca 40 m2, jedna 18 m2, sociální zařízení s vývody do horního NP jako příprava na dobudování soc. zařízení. Dále je v přízemí dílna, kotelna spižírna . Další sociální zařízení je samostatné, přístupné pouze ze zahrady. V patře se pak nachází jedna místnost o rozloze cca 40 m2 a druhá 20 m2. Na domě byla v rámci rekonstrukce provedena výměna oken a částečně dveří, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů (včetně venkovní kanalizace. Napojení na elektřinu (na domě od r. 2013 instalovaná FVE 4,8 KV - zelený bonus, voda je z obecního vodovodu, kanalizace do dvoukomorové jímky s trativodem, internet v domě přiveden optickým vláknem. Vytápění je řešeno kamny, příprava na infratopeni na strop, jeden pokoj už napojeny. Krásný kamenný sklep s klenbou, ve kterým si můžete vytvořit krásné posezení s přáteli. Nemovitost přístupná po asfaltové komunikaci, zastávka autobusu, přímé autobusové spojení z Ostravou.
Nemovitost vhodná pro rodinu hledající klidné místo k žití. Na zahradě najdete ovocné stromy a jehličnany, které v parných letních dnes nabídnou dostatek stínu. Na zahradě si každý najde svoje oblíbené místo, kde bude trávit svůj volný čas
V blízkém okolí se nachází velice krásná příroda hory, lesy s možností cykloturistiky, výletů, koupání houbaření a v zimně lyžováni. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného místa Pokud Vás nemovitost zaujala zavolejte, ráda Vám zajistím prohlídku.
S ohledem na GDPR číslo popisné nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
919-4500
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
263m2
Obytná plocha
250m2
Užitná plocha
250m2
Plocha pozemku
4166m2
Místností
5
Počet míst na parkovišti
4
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Irena  Jochim
Irena Jochim
Zobrazit
kontakt
AZET Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé