Sousedé
(1/25)
IMG_5551.jpeg
nebyla stanovena
ID nemovitosti:2023027
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:433 m2
Užitná plocha:166 m2
Plocha pozemku:250 m2
Počet místností:6
Datum aktualizace:22. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v osobním vlastnictví o dvou na sobě nezávislých bytových jednotkách. Dům prošel celkovou rekonstrukcí a je umístěn v řadové zástavbě v obci Drslavice. Umístění domu je v klidné lokalitě u málo frekventované silnice třetí třídy. V případě zájmu je možné přikoupit k domu přilehlou zahradu s ovocnými stromy o rozloze 250m2.

Levé křídlo rodinného domu tvoří bytová jednotka o dispozici 3+1 a výměře 66,8m2, dále se zde nachází prádelna/sušárna (11,3m2), garáž (12,5m2) a sklep/sklad (8,1m2). V rámci bytové jednotky jsou 2 pokoje oddělené chodbou s podlahovým topením, předsíň, kuchyně ve tvaru „L“ a koupelna se sprchovým koutem a geberit WC. Bytová jednotka má hotovou nivelaci podlah připravenou pro položení vinyl podlahy nebo lina, nejsou zde zárubně dveří - připraveno pro dodělání.

Pravé křídlo domu tvoří bytová jednotka o dispozici 1+1 a výměře 33,9m2 - kuchyně, pokoj, prostorná koupelna se sprchovým koutem a geberit WC. V bytové jednotce je položena podlahová krytina Gerflor a jsou zde osazeny zárubně dveří.

V obou křídlech obytné plochy je kompletní zateplení betonových stropů ze sádrokartonových podhledů včetně instalovaných led světel. Každá z bytových jednotek je vytápěna nezávisle na sobě prostřednictvím nových kondenzačních plynových kotlů, ohřev vody bojlerem. Obě koupelny bytových jednotek jsou vybaveny dlažbou a obkladem. V místnostech, kde není podlahové topení, je vytápění plochy řešeno radiátory.

Rozsáhlé půdní prostory přední a levé části domu poskytují možnost skladovacích prostor.

Zastřešený vjezd (21,6m2) do domu s podhledem z OSB desek, který dělí obě bytové jednotky (a je pro ně zároveň společný), je osazen novými garážovými sekčními vraty včetně vchodových dveří.

Dvůr (101,5m2) je kompletně vydlážděn zámkovou dlažbou kromě travnaté výseče o výměře 16m2.

Klubovnu v zadní části dvora (19,2m2) je možné využít celoročně. Vytápění místnosti zajišťují krbová kamna. Kůlna (14,5m2) vhodná pro sklad dřeva případně jiného materiálu. Posezení nad schodištěm a terasou ze svahovek v levé části skýtá možnosti relaxace a odpočinku s využitím krbu a venkovní sprchy, s přímým vstupem do druhého patra klubovny.

Řešení sítí: kompletně nová vnitřní kanalizace objektu, rozvody elektřiny a plynu, rozvody vody. Zdroj vody řešen 2 způsoby: vlastní studna umístěná v předsíni a napojení na veřejný vodovod.

Rekonstrukce objektu probíhala v letech 2021-2023, jejím předmětem bylo: kompletní výměna nových plastových oken; nová sedlová střecha z pálených tašek, nové rýny a svody, odvodnění objektu (zajištěno drenáží a žlabem); částečné zateplení objektu polystyrenem; nové omítky a kompletní výmalba; výměna všech venkovních vchodových dveří za nové; v přední a bočních částech domu je nová fasáda. Předláždění dvora, nové venkovní schodiště a svahovky, opěrné zdi a krb, pohledové oplocení.

Pro více informací kontaktujte makléře telefonicky.

Dostupná vybavenost: školka, místní­ úřad, kulturní­ zažízení. Technický popis: vodovod - vlastní zdroj, vybavení: sprchový kout, krb, sklep, kryté stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Studna vrtanáMístní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
2023027
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
433m2
Užitná plocha
166m2
Plocha pozemku
250m2
Místností
6
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Rostislav Mihel
Rostislav Mihel
Zobrazit
kontakt
LeoReal Uherské Hradiště

© 2024 Sousedé