Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:000094
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:365 m2
Plocha pozemku:623 m2
Datum aktualizace:17. ledna 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej lukrativního apartmánového domu, pouhých 250 metrů od břehu Lipna.

Objekt obsahuje celkem 8 kompletně vybavených apartmánů, s výhledem na vodní hladinu, nebo do přírody. Součástí apartmánů je i vybavená kuchyně a koupelna. Některé jednotky mají dřevem obložené stropy, nebo vlastní balkon či terasu. Nemovitost disponuje také vlastním zázemím pro restauraci s letní terasou, skladem a WC. Celková kapacita činí až 30 lůžek. Vytápění je zajištěno kotlem na plyn, nebo krbem s výměníkem v restauraci, regulace dle termostatu, lze i ovládat z mobilního telefonu. Vodovod i kanalizace řešeny napojením na obecní infrastrukturu.

Dům je nyní výhodně dlouhodobě pronajat, je zde i značný potenciál pro krátkodobé pronájmy. Po případné stavební úpravě lze objekt také rozprodat na jednotlivé apartmány.

Součástí je stavební pozemek, zařazený do kategorie: Plochy hromadné rekreace, s možným podílem zastavěných ploch až do výše 60% z plochy pozemku.

Kovářov je progresivní rozvojová část lipenska s velkou perspektivou pro Vaši investici. Objekt se nachází na strategické příjezdové cestě, jen pár minut chůze od přístaviště a krásné přírodní písčité pláže.

V okolí Frymburku najdete vše, co Vaši zákazníci potřebují k rekreaci. Obchody, restaurace, cyklostezky, Wellness centrum, a další. Veškeré lipenské aktivity jsou dostupné. Na jaře a na podzim si lze užít cyklistiku, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak Lipno nadchne zejména milovníky vodních sportů a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky.

Jihozápadní orientace, unikátní lokalita, příroda a originalita tvoří jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti pro Váš budoucí projekt.

Zarezervujte si tento objekt a Vaše představy o podnikatelském záměru na Lipně se zde mnohou stát skutečností. Případně se zastavte na nezávaznou prohlídku. Nabízíme spolupráci s financováním, i kompletní správu krátkodobých pronájmů všech apartmánů.

Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
ID nemovitosti
000094
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
365m2
Užitná plocha
365m2
Plocha pozemku
623m2
Plocha balkonu
10m2
Plocha terasy
15m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Ertl
Marek Ertl
Zobrazit
kontakt
Lipno Real s.r.o.

© 2024 Sousedé