Sousedé
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: Cena + provize RK
ID nemovitosti:N00149
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:300 m2
Užitná plocha:300 m2
Plocha pozemku:3.300 m2
Datum aktualizace:3. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velkou hospodářskou usedlost s velkým pozemkem v blízkosti Hracholuské přehrady (cca.4 km) Je zde velké nádvoří, s přilehlými budovami. Tyto budovy je nutné rekonstruovat. Na nádvoří je také vlastní studna.
Součástí budov je velká zděná stodola 370 m2 která má betonovou podlahu a střechu v perfektním stavu. Stodola má dvoje vrata a je průjezdná na další pozemek za stodolou. Je ve skvělém stavu a je členěna na zvýšenou část a celé jedno patro. Je velmi vhodná k přestavbě na obytný dům. K přilehlým budovám jsou ještě menší stáje s klenutým stropem.
Je zde velký potenciál pro chov koní, či další podnikatelský záměr.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
N00149
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
300m2
Užitná plocha
300m2
Plocha sklepa
50m2
Plocha pozemku
3300m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Věra Tesařová
Věra Tesařová
Zobrazit
kontakt
Realistka CZ, s.r.o. - Realistka CZ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé