Sousedé
(1/25)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:2153101842
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:226 m2
Plocha pozemku:758 m2
Počet místností:7
Sklep:ANO
Datum aktualizace:18. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte veliký rodinný dům se zahradou v hezké lokalitě v Domažlicích? Pak Vás jistě zaujme dvougenerační dům na rohu ul. Benešova a Thomayerova, který je jen 6 minut pěšky od centra města. Díky své poloze a vnitřních dispozicích je dům vhodný k bydlení, ale i k podnikání např. pro zubní či lékařskou ordinaci, právní kancelář apod. Historicky zde byla lékařská ordinace.
V domě se nachází dvě bytové jednotky, sklepní prostory, prostorná půda, 2 velké terasy o velikosti 14 m2 a 15m2 a garáž pro jedno auto.
Dům se nachází na parcele o velikosti 758 m2. Na zahradě je dřevěná kůlna sloužící jako sklad.
Sklepní prostory mají výměru 61,4 m2.
V přízemí je byt o dispozicích 5+1 a podlahové ploše 117,9 m2. Po dřevěném schodišti se dostaneme do patra, kde se nachází byt 3+1 o výměře 107,8 m2. Na podlaze dlažba, lino a parkety, okna jsou špaletová. Je zde i prostorná půda, která může sloužit k vybudování menší bytové jednotky.
Vytápění je plynovým kondenzačním kotlem (komín je vyvložkovaný). Ve sklepě je instalován i kotel na tuhá paliva, který se dříve také používal.
Voda a kanalizace je obecní.
V 90. letech se v domě nově dělala elektřina a je již v mědi.
V blízkosti domu je gymnázium, mateřská škola, 3 minuty pěšky supermarket, 6 minut pěšky historické centrum Domažlic. V místě je veškerá občanská vybavenost.
Právní a finanční servis zajistíme.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
2153101842
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
226m2
Plocha pozemku
758m2
Místností
7
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Langmajer
Petr Langmajer
Zobrazit
kontakt
Reality Langmajer

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé