Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
1
7 200 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Uvedená cena je cenou vyvolávací - jedná se o dobrovolnou aukci. Jistoty nevyhrávajícím účastníkům se vrací v plné výši. Více na www.goldau.cz.
ID nemovitosti:27011
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:664 m2
Užitná plocha:182 m2
Plocha pozemku:664 m2
Datum vložení:11. září 2018
Datum aktualizace:16. října 2018
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie201 kWh/m2

Popis nemovitosti

Předmětem aukce je rodinný dům s tepelným čerpadlem, klimatizací a nádherným výhledem na Prahu v lokalitě Praha 5 - Radotín. Rodinný dům je momentálně užíván jako jedna bytová jednotka se sklepením (182,5 m2), s dalším sklepem mimo dům (12,5 m2), garáží (14,1 m2) a krytým bazénem (11 m2), přičemž dle původní projektové dokumentace je možné dům přestavět zpět na dvougenerační. Vchodem v 1.NP se vchází do chodby, ze které je přístup k prostorné šatně, dále koupelně, uklízecí místnosti a samostatné toaletě. Dále je zde také ložnice a dětský pokoj. Po schodišti se dostaneme do podkroví, kde se nachází kuchyň, obývací pokoj a pracovna, ze které je vstup do zimní zahrady. Schodištěm se taktéž dostaneme do sklepních prostor. Pozemek má rozlohu 664 m2 na němž stojí objemný skleník, domek na nářadí, krytý bazén, garáž, kryté prostory pro tepelné čerpadlo (voda-vzduch) a terasa u vstupu. Pozemek je svažitý, čímž nabízí krásný výhled do údolí a okolní krajiny. Zadní část zahrady sousedí s lesem a brankou přímo z pozemku je možné užívat krásných procházek nejen v lese, ale také okolí rezervace Slavičí údolí. Z domu je také krásný výhled na Prahu od Modřan až na Lipence, Zbraslavský zámek a jiné krásy okolí. Svou polohou nabízí bydlení v atraktivní lokalitě neboť je vše potřebné na dosah: mateřské školky, základní škola, gymnázium, jazyková škola, zdravotní středisko, nákupní centrum, koupací biotop, motokárová trať, autobusová zastávka (cca 170 m) a vlakové nádraží (1 km). Vzhledem k členitému domu a zahradě s výhledem doporučujeme osobní prohlídku. Energetická náročnost budovy hodnocena ,,D".Jedná se o nový způsob prodeje realit volnou formou, neboli dobrovolnou elektronickou aukcí, kterou prodávající zvolil jako nejpraktičtější výběr mezi potenciálními zájemci. Všem nevyhrávajícím účastníkům se aukční jistota vrací v plné výši. Aukce se koná dne 18.10.2018 v 10 hodin na www.goldau.cz. Doporučujeme se s dostatečným předstihem zdarma zaregistrovat.Případná prohlídka bude uskutečněna 14.10.2018 v 15hodin a to pouze po předchozí telefonické domluvě. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci. Více na www.goldau.cz.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Bazény
Venkovní bazén
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
27011
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
664m2
Užitná plocha
182m2
Plocha sklepa
24m2
Plocha pozemku
664m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Romana Chrtová
Romana Chrtová
Zobrazit
kontakt
GOLDAU s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde