Sousedé
(1/25)
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize, právního servisu a poplatku za převod nemovitosti.
ID nemovitosti:1CZB0066
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:190 m2
Plocha pozemku:853 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolte mi představit nabídku prodeje rekonstruovaného domu s velkým potenciálem rozšíření, a to v obci Žlutava na Zlínsku. Dům prošel téměř celkovou náročnou rekonstrukcí, při které došlo ke kompletní výměně střešní krytiny a zateplení střechy. V návaznosti na to byl dům zateplen, byla vyměněna stará okna za nová, plastová. Dům dostal svěží vzhled v podobě ucelené výmalby fasády, která koresponduje se všemi prvky jak vně, tak uvnitř domu, a stejně tak vnitřní omítky, které byly revitalizovány a vymalovány.

Obytná část domu dostala nový náboj v podobě kompletně nové koupelny s vanou a nové toalety. Veškeré prvky od dlažby přes obklady až po vybavení do nich dodalo prestižní koupelnové studio. Najdeme zde například vanu Riho Miami s kombinovanou sprchovou baterií od značky Grohe, velké designové umyvadlo doplněné vodovodní baterií Grohe a kvalitní dřevěnou podumyvadlovou skříní. To vše doplněné velkým zrcadlem a světlem. Jako pomocník s vytápěním či jako sušák na ručníky je zde nainstalovaný kombinovaný elektrický žebřík. Samostatná toaleta disponuje závěsným WC a systémem Geberit.

Do kuchyně byla nainstalována na míru řešená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči značky Mora, která nabízí sklokeramickou varnou desku s odsavačem, horkovzdušnou troubu a vestavěnou lednici s mrazákem. Designově zapadá do světlého konceptu interiéru domu. Navíc disponuje celou řadou skříněk, které určitě využijete, a masivní dřevěnou pracovní deskou.

V rámci revitalizace elektroinstalace byly vyměněny vypínače a zásuvky. Zvolen byl typ Levit od společnosti ABB. V obytné části domu byla nainstalována designová značková světla Rabalux, venkovní lampy disponují spínacími čidly.

V mezipatře najdeme vstup na terasu, ze které je nádherný výhled do krajiny, při kterém si můžete vychutnávat kávu, či sklenku něčeho dobrého.

Dům je celopodsklepený, díky čemuž zde vznikl dostatek dalších prostor, které jsou koncipovány do 2 samostatných místností, prostorné garáže a technické místnosti. Garáž má revitalizovaná vrata, je kompletně elektrifikovaná a přístupná suchou nohou z domu. V technické místnosti potom najdeme elektrický dálkově ovládaný kotel Thermona s termostatem a nový elektrický bojler značky Dražice na 149 litrů vody.

Na pozemku s výměrou 853 m2 je umístěna samostatná revitalizovaná stavba, která může sloužit jako dílna, nebo jako garáž pro motorku, či jako zahradní domek. Je osvětlená a elektrifikovaná. Zároveň je možné pozemek rozšířit o dalších 931 m2 zahrady.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
Dálnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1CZB0066
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
190m2
Plocha pozemku
853m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Matela
Martin Matela
Zobrazit
kontakt
CZbrokers s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé