Sousedé
(1/25)
9 330 000 Kč
ID nemovitosti:219356
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:475 m2
Plocha pozemku:2.752 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi cihlový rodinný dům v malebné obci Huslenky, která je obklopena lesy a nachází se v údolí Vsetínské Bečvy.
Dispoziční řešení nemovitosti je 7+1.
V přízemí se nachází zádveří, vstupní hala, kuchyň, špajz, technická místnost, sauna, která se zatím nevyužívala, dvě koupelny, toaleta, garáž o výměře 23 m2 se vstupem z přední části domu a vstupem do obytné části. Dále obývací pokoj se vstupem na rozlehlou zahradu 2450 m2, kde se nachází dvě dřevěné stavby, zahradní domek - nyní nevyužívaný a dřevěnice, která slouží k uskladnění zahradního náčiní. Podlahy jsou betonové a keramická dlažba.
V prvním patře je opět hala se samostatnými vstupy do tří pokojů, toalety a na terasu s krásným výhledem do okolí. Také se tu nachází několik úložných prostorů se samostatným vstupem. Podlahy jsou dřevěné. Jeden pokoj má speciálně zpevněnou podlahu a byl původně plánován na výstavbu vnitřního bazénu o výměře 17,5 m2 - více na prohlídce nemovitosti.
Nemovitost lze dále rozšířit i do půdních prostorů.
Technická stránka nemovitosti:
Střecha ve výborném stavu, betonová taška Bramac, voda a odpady v plastu, elektroinstalace v mědi, vytápění domu je přes kvalitní krbová kamna s rozvodem do radiátorů, která se nachází v hale, kamna v kuchyni a italský plynový kotel. Ohřev teplé vody zajišťují dva bojlery.
Voda a odpady jsou vyvedeny i do prvního patra, a tak lze z dispozice 7+1 vybudovat v přízemí 4+1 a v patře 2+1 s přilehlými prostory.
Před domem a v přední části zahrady je dostatek parkovacích míst cca deset.
Jde o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností a prochází zde známá cyklostezka Bečva. V okolí pak lze využít kvalitní dopravní a turistickou infrastrukturu. Jsou zde lyžařské vleky, aquapark, turistické trasy, a mnoho dalšího. Nemovitost je vhodná pro větší rodinu, nebo ji lze využít ke komerčním účelům - penzion) - výborná investice. Další využití (firemní akce a teambuildingy, rekreace pro zaměstnance)

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
219356
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
475m2
Užitná plocha
475m2
Plocha pozemku
2752m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Věra Kubová
Věra Kubová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé