Sousedé
1 690 000 Kč
ID nemovitosti:218179
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:145 m2
Plocha pozemku:145 m2
Datum aktualizace:13. května 2024
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Zvu Vás na prohlídku chalupy v malé obci Nuzov u Pasek nedaleko města Písek. Dům o zastavěné ploše 145 m2 s garáží o výměře 20 m2 je určen k rekonstrukci dle Vašich představ. Nemovitost je vhodná k rekreaci i trvalému bydlení. K domu náleží malá, ale dostačující zahrádka s domečkem přes silnici o výměře 101 m2.

Nemovitost je dispozičně řešena jako 3+kk. V 1. NP se nachází vstupní chodba s vchodem rovně do koupelny, doleva do pokoje a doprava do obýváku a kuchyně. Koupelna prošla částečnou rekonstrukcí. K dispozici je místo pro pračku, sprchový kout, záchod a umyvadlo. Za obývákem s kuchyní se nachází ještě jedna ložnice. Podlahy tvoří betonová stěrka, jako krytiny slouží linoleum, laminátová podlaha a dlažba. K vybavení náleží původní kuchyňská linka.

Součástí domu je i garáž s kotlem na tuhá paliva. Topení je rozvedeno do obytných místností. V obýváku jsou dalším topným zdrojem krbová kamna vyvedena do komínu. Ohřev teplé vody zajišťuje dva roky starý elektrický bojler o objemu 60l. Stavba je napojena na rozvod elektrické energie, odpad je sveden do kanalizace, voda je z obecního vrtu. Rozvody elektřiny v domě jsou původní hliníkové v napětí 230/380V, rozvody vody a odpady jsou původní kovové. Plyn do domu zaveden není.
Prohlídněte si videoprohlídku.
Pokud Vás tento dům zaujal, tak mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na Vás.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
218179
Stav objektu
Špatný
Obytná plocha
145m2
Užitná plocha
145m2
Plocha pozemku
145m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
E (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ludmila Šťastná
Ludmila Šťastná
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé