Sousedé
(1/22)
7 000 000 Kč
ID nemovitosti:216850
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:350 m2
Plocha pozemku:837 m2
Datum vložení:6. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji unikátní nemovitost - rodinný dům č.p. 509 situovaný v historickém městě Slavonice, na pozemku o výměře St. 123/2 837 m2. Objekt se nachází na adrese Slavonice, č.p. 509, v památkové rezervaci, což přispívá k jeho výjimečné hodnotě.

Dům je momentálně ve stavu před rekonstrukcí, což poskytuje novému majiteli možnost přizpůsobit si interiér dle vlastních představ a potřeb. Přízemí domu má zastavěnou plochu 350 m2, což nabízí široké možnosti využití. Díky velikosti pozemku a dispozicím domu je nemovitost vhodná k rekonstrukci na dům s více byty, provoz pensionu nebo malého hotelu.

Jedná se o velký stavební pozemek, jehož součástí je zastavěná plocha a nádvoří. Pozemek je rovný, přístupný průjezdem pod domem a nabízí tak další možnosti pro výstavbu nebo rozšíření stávajícího domu.

Součástí domu je velká půda, která je vhodná k vestavbě dalších pokojů. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - elektřina, voda, kanalizace.

Lokalita je ideální pro milovníky historie a přírody, ale zároveň nabízí veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti se nacházejí obchody, restaurace, škola, zdravotnické zařízení a další služby.

Cena nemovitosti zahrnuje právní služby a zajištění financování hypotékou. Pro více informací a prohlídku nemovitosti nás neváhejte kontaktovat.

Tato nemovitost představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají nemovitost s historickým charakterem a potenciálem pro další rozvoj. Přijďte si prohlédnout tento exkluzivní dům v krásném historickém městě Slavonice.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
216850
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
350m2
Užitná plocha
350m2
Plocha pozemku
837m2
Poloha domu
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Rychnavský
Stanislav Rychnavský
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé