Sousedé
(1/25)
5 700 000 Kč
ID nemovitosti:214864
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:240 m2
Plocha pozemku:868 m2
Datum aktualizace:25. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám jediněčnou příležitost získat dvougenerační, řadový rodinný dům situovaný v Šumavské ulici ve Volarech. Tento třípodlažní dům s prostorným suterénem nabízí praktickou garáž a technickou místnost, které se společně s druhým a třetím nadzemním podlažím stávají ideálním domovem pro rodinu.

Každé patro tohoto objektu je vybaveno vlastní kuchyňskou linkou a komfortním sociálním zařízením (WC a koupelna), což zaručuje soukromí a pohodlí pro každého člena Vaší rodiny. Majitelé disponují studií pro rekonsgtrukci domu na dvougenerační bydlení o dvou bytových jednotkách. Navíc tento dům prošel nedávnou rekonstrukcí (střecha a okna) v roce 2018, takže si můžete být jisti, že se jedná o kvalitní investici do Vaší budoucnosti.

Pohodlí pokračuje i ve formě topení - dům je vybaven centrálním vytápěním s kotlem na tuhá paliva a kombinovaný bojler zajišťuje ohřev teplé užitkové vody. K dispozici je také vlastní studna umístěná na pozemku, která případně zaručuje dostatek vody pro Vaše domácí potřeby.

Tato rezidence se nachází v klidné části Volar, kde si můžete užít harmonii s přírodou a současně být v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti, které menší šumavské město Volary nabízí. Navíc je dům situován na okraji zástavby s rozšířenou zahradou oproti ostatním domům v sousedství, což Vám poskytne dostatek prostoru pro relaxaci a zábavu.

Volary jsou ideálním místem nejen pro milovníky přírody a hor, ale také pro ty, kteří pracují či cestují do Spolkové republiky Německo - hraniční přechod je jen kousek odtud. Okolní neporušená příroda národního parku Šumava pak nabídne nekonečné možnosti pro aktivní trávení volného času.

Pro občanskou vybavenost se můžete obrátit na okresní město Prachatice, které jsou od Volar vzdáleny pouhých 20 km. Zde naleznete veškeré úřady a služby potřebné pro pohodlný život.

Neztrácejte čas a objevte kouzlo tohoto exkluzivního rodinného domu ve Volarech, který je připraven stát se Vaším domovem a útočištěm pro celou r

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
214864
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
240m2
Užitná plocha
240m2
Plocha pozemku
868m2
Plocha terasy
6m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Rychnavský
Stanislav Rychnavský
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé