Sousedé
(1/13)
7 200 000 Kč
ID nemovitosti:212339
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:95 m2
Plocha pozemku:1.331 m2
Datum aktualizace:19. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte klidnou lokalitu, kde si postavit vysněný rodinný dům s krátkou dojezdovou vzdáleností do Zlína, tak Vás určitě osloví tato možnost.

Nabízíme k prodeji projekt na klíč rodinného domu 4+kk s celkovou užitnou plochou 95,1 m2. Zastavěná plocha je 113,75 m2.
Tento projekt rodinného domu, typu dřevostavby, je možné postavit na pozemku o rozloze
1331 m2, který se nachází jen pár kilometrů od Luhačovic, v obci Ludkovice.

Cena za rodinný dům 4 300 000 Kč je pouze orientační. Finální cena bude upravena dle aktuálních cen a dalších úprav dle požadavku klienta.

Informace k pozemku:
Máme pro Vás k dispozici stavební pozemek přímo v obci Ludkovice, které je jen pár kilometrů od lázeňského města Luhačovice. Obec Ludkovice se nachází ve Zlínském kraji, zhruba 15km od Zlína, což je necelých 20 minut autem nebo 34 minut autobusem.

Podle vyjádření stavebního úřadu je tento pozemek vhodný k zástavbě rodinným domem pro hlavní využití.
Přípustné využití pozemku může být na činnost živnostenskou, chovatelství či pěstitelství. Možné je zde postavit sportoviště či dětské hřiště. Nutné je respektování charakteru okolní zástavby.

Pozemek, který není v záplavové oblasti, má rozlohu 1331 m2 se vstupem na účelovou nezpevněnou komunikaci vedenou podél pozemku. Uliční šíře pozemku je přitom 66 m.

Budoucí nemovitost je možné připojit k vodovodnímu řádu. Ten se nachází 15m od hranice pozemku. Kanalizace je vzdálená 15m od hranice pozemku. Elektrická síť je 15m vzdálená. Telekomunikační síť prochází přímo kolem pozemku. Středotlaký plynovod je 10m od hranice pozemku.

Pro podrobnější informace prosím kontaktujte průvodce nemovitostí, který Vás rád osobně provede.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
212339
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
95m2
Užitná plocha
95m2
Plocha pozemku
1331m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Paul Adrian Zima
Paul Adrian Zima
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé