Sousedé
(1/25)
5 300 000 Kč
ID nemovitosti:206635
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:614 m2
Plocha pozemku:1.586 m2
Datum aktualizace:13. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi Pension, který se nachází v šumavské Horní Vltavici.
Kapacita Pensionu s užitnou plochou 614 m2 je 40 lůžek + přistýlky ve 14 pokojích (některé pokoje jsou rodinné). Pension slouží pro klidné rodinné krátkodobé ubytování, disponuje dvěma obytnými patry, nad kterými se nachází prostorná půda.
Objekt je z 1/3 podsklepený, kromě skladovacích prostor jsou v suterénu prázdné prostory vhodné k dalšímu využití. Objekt je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Topení zajišťuje kotel na topný olej.
Pension má strategickou polohu v blízkosti se nachází lyžařský areál Horní Vltavice - lyžařské středisko nabízející ideální podmínky rodinám s dětmi, začínajícím lyžařům snowboardistům a lyžařským výcvikům. Pension disponuje zahradou o rozloze 1 000m2, jejíž předností je boční přístup z obecní komunikace.
Nemovitost je vhodná i k přestavbě a je již vypracován i projekt, který je na vyžádání předložit.
Obec Horní Vltavice se nachází v okrese Prachatice v Jihočeském kraji, zhruba 11 km jižně od Vimperka. Obec a zároveň jedno z šumavských rekreačních středisek v údolí Teplé Vltavy, které se nachází jižně od města Vimperk. Je známá především jako vodácké východisko pro sjezd Teplé Vltavy. Žije zde 356 obyvatel.
Pro více informací (včetně zaslání stavební dokumentace) k této zajímavé podnikatelské příležitosti mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
206635
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
614m2
Užitná plocha
614m2
Plocha pozemku
1586m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vítězslav Novák
Vítězslav Novák
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé