Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
Studna na pozemku
3 800 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:098-N02105
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:448 m2
Užitná plocha:57 m2
Datum vložení:7. srpna 2018
Datum aktualizace:23. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chcete menší dům v Praze a přitom blízko přírody? Chodíte rádi na procházky nebo do přírody se psem? A nebo přímo milujete běhání v lese? Chcete zároveň bydlet podle svých představ a dům i zahradu si ušít přímo na míru?

Pokud ano, je pro Vás jako stvořený dům a pozemek, který Vám rádi představíme. Je ideální svou velikostí i polohou, nabízí dostatek soukromí a klidu. 448 metrů pozemku je dostatečná velikost na dům, zábavu i odpočinek v zeleni a přitom se s jeho údržbou tolik nenadřete. Zahradě vévodí vzrostlý ořešák, který jí dává nezaměnitelné kouzlo. Přímo pod jeho stínem je místo stvořené pro terasu nebo posezení. Pozemek se nachází v centru městské části Praha Točná, přitom v klidné neprůjezdné lokalitě mimo hlavní silnici, 300 m pěšky od autobusové zastávky PID. Autem je to kousek od pražského okruhu nebo do Modřan.

Stávající dům je určen ke kompletní rekonstrukci, můžete si tak vytvořit bydlení dle svých představ. Zastavěná plocha je cca 83 m2 a má dispozici 2+1. Dům lze rekonstrukcí ponechat v původní velikosti, nebo nástavbou zvětšit na 4+kk až 5+kk. Voda je zajištěna pomocí obecního vodovodu (přivedeno na pozemek do šachty), nebo lze využít vodu z kopané studny na pozemku. Elektřina je na hranici pozemku, kanalizace a plyn v místě není. Pozemek je ze všech stran oplocen. Příjezdová komunikace je zpevněná a udržovaná.

Městská část Točná žije aktivním kulturním životem. Maškarní průvod a různé jiné slavnosti jsou každoroční zábavou. Je tu jezdecký klub mládeže, myslivecké sdružení, požárníci, obecní policie, školka i obchod. Fotbalové hřiště v obci je dostupné i veřejnosti. Kousek na kole je rozlehlé dětské hřiště Točná se spoustou zábavy. V lese zde najdete mimo běžné pěší stezky i značené trasy. Okolí Točné bylo v minulosti obydleno Kelty a jsou tu pozůstatky tehdejší doby.

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme. Umíme zajistit i financování.

PROHLÍDKY SE BUDOU KONAT V TÝDNU OD 3.9.
V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE EMAILEM.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
098-N02105
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
448m2
Užitná plocha
57m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Irena Bruthans Žáčková
Irena Bruthans Žáčková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Dolní Břežany

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde