Sousedé
9 990 000 Kč
ID nemovitosti:230089
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:236 m2
Plocha pozemku:3.170 m2
Počet místností:7
Datum aktualizace:21. listopadu 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Představujeme k prodeji dům s velikou zahradou, bazénem a saunou na krásném místě blízko Plzně, u rybníka, na adrese Mokrouše 63.

Podívejte se na samostatnou stránku domu: https://dum-mokrouse.cz
Na této stránce naleznete i videoprohlídku, virtuální prohlídku a půdorysy s rozměry místností.

Informace o lokalitě:
Dům se nachází na konci vedlejší ulice, na úplném kraji obce, naproti rybníku Mokroušák blízko rozlehlých lesů. V Tymákově, navazujícím na Mokrouše, najdeme základní občanskou vybavenost (potraviny, základní i mateřskou školu, hospodu). Veškerá občanská vybavenost je pak v 9 minut vzdáleném Starém Plzenci nebo Rokycanech a nebo v Plzni.
Mokrouše jsou v okrese Plzeň-město a je odtud skvělá dostupnost na dálnici D5 a to pouhé 4km. Zároveň jsou dostupné autobusem, zastávka je pár kroků od domu. Od Plzně jsme pouhých 8 minut, od Olympie 9 minut.

Informace o domě:
Dům byl postaven v roce 1999 z cihel. Má jedno podlaží plus obytné podkroví. Jeho celková dispozice je 6+1 a kromě toho v domě najdeme 2 komory, technickou místnost, garáž a další samostatnou místnost přístupnou vlastním vchodem směrem od pergoly. Celková užitná plocha domu je 236 m2.

K domu vede obecní příjezdová cesta. Okolo domu je veliký pozemek (využitelná plocha je cca. 3.170m2), který je kompletně oplocený a z části obrostlý živým plotem. Na pozemku stojí vzrostlé stromy (jehličnaté i ovocné). Je zde také krytý bazén o rozměrech 3,6 x 7,3 m s maximální hloubkou 1,87 m, který bude potřebovat rekonstrukci (polykarbonát a bazénová folie) a vytápěný domek/kůlna, kde se nachází technologie k bazénu, dílna a ponk s nářadím. Před garáží domu je zámková dlažba, která umožňuje další možnosti parkování.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě - vodovod, obecní kanalizaci, plyn i elektřinu (230 V i 400 V), vše zavedeno do domu. Ohřev vody zajišťuje plynový kotel, stejně jako vytápění. V domě je také krb jako další zdroj vytápění nebo pro vylepšení atmosféry, zejména v zimních měsících.
Střecha je sedlová, pokrytá kanadským šindelem, renovovaným v roce 2012. V minulosti byly zatepleny štíty budovy.
Okna jsou v domě plastová, střešní okna v podkroví jsou dřevěná.

Dispozice domu:
V prvním nadzemním podlaží je vstup do domu (zádveří), kuchyně, obývací pokoj, pokoj se saunou, ložnice, 2 komory, koupelna, technická místnost a garáž. V podkroví přístupném po širokém dubovém schodišti je další obývací pokoj, veliká místnost, dosud využívaná jako herna/posilovna a menší pokoj a úložné prostory v šikminách střechy.

Dům nepotřebuje žádné veliké zásahy (vyjma bazénu), je v dobrém stavu, umožňujícím okamžité bydlení. Prodává se včetně vybavení.

Pokud hledáte prostorný dům se zahradou, na úplném kraji obce a přitom se skvělou dostupností do Plzně, zavolejte mi, dům Vám ráda ukážu. Pro koupi zajistím kompletní realitní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem.

Bc. Hana Procházková
TAURUM reality

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Parkování
GarážVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaPračkaSporák
ID nemovitosti
230089
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
236m2
Užitná plocha
236m2
Plocha pozemku
3170m2
Místností
7
Poloha domu
4
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Procházková
Hana Procházková
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

© 2023 Sousedé