Sousedé
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:220110
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:105 m2
Plocha pozemku:286 m2
Datum aktualizace:27. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představuji vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 se zahrádkou, v malebném městečku Koloveč, kousek od Domažlic, v ulici Hastrdam.

Podívejte se na samostatnou stránku domu: dum-kolovec.cz

INFORMACE O DOMĚ
Parcela má celkem 286 m2, z toho zastavěná plocha domu je 161,4 m2. Dům má 1 nadzemní podlaží + půdní prostor. Dům není podsklepený a je vhodný k rekonstrukci.
Dům se nachází v zástavbě dalších rodinný domů. Vstup je přes venkovní vrata z ulice, kdy se ocitnete v prostorné kryté části, kde je po levé straně samostatný vstup do domu nebo rovně dalším vstupem do dvora a na zahradu. Tento prostor se dá využít také např. jako garážové stání. Po vstupu do domu se nachází chodba. Po levé straně se nachází 2 pokoje, po pravé straně je pak kuchyně, koupelna, WC, spižírna a ložnice. Naproti vstupu jsou dřevěné schody vedoucí na půdu.
Druhým vstup z kryté části vstoupíte do dvora, který lemuje dům, kde se nachází dále ještě kotelna. Na dvoře je také studna, ale ta se nepoužívá. Cestička pokračuje až na travnatou zahrádku. Na střeše jsou položeny tašky, okna původní dřevěná, na podlahách je kombinace lina, koberce a dlažby. Dům se nabízí se stávajícím vybavením vč. kuchyňské linky, lednice, mrazáku, sporáku, pračky, staršího nábytku.

SÍTĚ
Do domu je zavedena elektřina (původní stav), dálkový vodovod a dům je napojený na kanalizaci. Ohřev teplé vody zajišťuje bojler, topení je řešení prostřednictvím kotle na tuhá paliva, v domě jsou radiátory.

O OBCI
Koloveč se rozkládá ve východní části okresu Domažlice, asi 15 km jihozápadním směrem. Plzeň je asi 50 km severovýchodně. Koloveč je obklopena ze všech světových stran zalesněnými pahorky a vrchy s dobrými vyhlídkovými možnostmi. Kolovčí prochází silnice II. třídy Koloveč – Staňkov, Koloveč – Klatovy a Koloveč - Domažlice a dále několik silnic III. třídy. Ve velmi dobrém stavu je také většina místních komunikací.

VYBAVENOST OBCE
ZŠ – 2 stupně, MŠ, pošta, benzinová pumpa, obchodní dům a několik dalších prodejen a dále řada dalších zařízení služeb pro občany (restaurace, kadeřnictví, masérské služby, zámečnictví, sklenářství, sedlářství, autoopravny, atd..)

KULTURA A SPORT
přírodní areál „Stará cihelna“ vybavený pro pořádání kulturních a společenských akcí, sportovní areál s fotbalovým hřištěm vč. zázemí, tenisové a volejbalové antukové kurty vč. zázemí, dětské hřiště a tělocvičnu. Nedaleko se také nachází přírodní koupaliště s možností táboření. Přes Koloveč prochází hojně využívaná cyklostezka Plzeň  - Regensburg, ze které je možné buď formou pěší či na kole shlédnout zajímavá místa v okolí. Z nejvyššího kopce Radlice (600 metrů), je za dobrého počasí rozhled až k Plzni na Radyni.

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní a právní servis.
Kontaktujte mě prosím pro domluvení prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
220110
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
105m2
Užitná plocha
105m2
Plocha pozemku
286m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Krohová
Jana Krohová
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé