Sousedé
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:220078
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:1.681 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:24. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představuji Vám k prodeji rodinný dům s velkou zahradou, připravený k rekonstrukci, v Maxově, v Plzeňském kraji, v okrese Domažlice.

Podívejte se na samostatnou stránku domu: dum-maxov.cz

Dům je patrový, částečně podsklepený o stávající dispozici 4+1, a celkové užitné ploše 140 m2. Majitel nechal v minulosti zpracovat projekt, kde se počítá, že se 1/3 domu (od příjezdové cesty se jedná o pravou stranu) ubourá a otevře se tak prostor např. pro parkování. Parkovat je ale samozřejmě možné i přímo před domem na vlastním pozemku. Ve zbývající části domu je dle tohoto projektu naplánovaná nová dispozice o velikosti 3+1 a užitná plocha 80 m2 + půdní prostor.

Přibližně před 10 lety se zrekonstruovala kompletně střecha - nově tašky Bramac, nové okapy, 2/3 domu (dle projektu k rekonstrukci) jsou vysušeny, podřezány a odizolovány, jsou vyčištěné sklepní prostory a studna.
Dům je napojen na vodovod a elektřinu, odpad je nutné řešit vyvážecí jímkou, případně ČOV. Projekt je zpracovaný pro užívání k rekreačním účelům, tudíž je zde počítáno s lokálním vytápěním s topidly na dřevo, ale dle územního plánu je primárně dům určen pro trvalé bydlení.

Plánovaná rekonstrukce řeší plnohodnotné využití celého prostoru RD. V přízemí je počítáno s ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní, předsíní a sociálním zařízením, v patře je pak možný další pokoj a půda k dalšímu využití. Popřípadě bude na Vás, jak si dům podle svých představ upravíte.
Pozemek patřící k domu je opravdu velkorysý – je mírně svažitý k jihu, o rozloze 1681 m2 + pozemky před domem dalších 100 m2.

Veškerá občanská vybavenost včetně MŠ a ZŠ je ve Všerubech, ve Kdyni jste za 10 minut, v Domažlicích do 15 minut a za zmínku stojí také turistický hraniční přechod Maxov – Gaishof.
Zkrátka se jedná o ideální místo jak pro rekreaci, tak i pro trvalé bydlení s možností výletů či cestám do zaměstnání do sousedního Bavorska.

Pokud hledáte dům k rekreaci či k bydlení s velkou zahradou, v lokalitě obklopené přírodou a navíc Vám vyhovuje blízkost hranic s Německem, pak je to příležitost právě pro Vás.

Zavolejte mi, nebo napište, domluvíme si prohlídku, dům Vám ráda ukážu.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
220078
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
140m2
Užitná plocha
140m2
Plocha sklepa
2m2
Plocha pozemku
1681m2
Místností
5
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Krohová
Jana Krohová
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé