Sousedé
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:220044
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:94 m2
Plocha pozemku:255 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představuji Vám k prodeji prostorný a kompletně podsklepený rodinný dům se zahrádkou (cca 168 m2) v Postřekově, v Plzeňském kraji, v okrese Domažlice.

Podívejte se na samostatnou stránku domu: dum-postrekov.cz

Dům je o dispozici 4+1, užitné ploše 94 m2 a dalšího půdního prostoru 21,5 m2. Je kompletně podsklepený. Sklep je 2 úrovňový, takže ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Součástí sklepa je také místnost pro palivo, skladiště a dílna. Sklep je přístupný z domu i z venku.
Po vstupu do domu, projdeme přes zádveří do zvýšeného přízemí, kde se nachází 2 pokoje, kuchyň, koupelna a spíž. Po dřevěném schodišti se dostaneme do obytného podkroví, kde je jsou k dispozici další 2 pokoje a půdní prostory. Podlahy jsou betonové pokryté koberci, linem či parketami.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Ohřev vody je zajištěn prostřednictvím bojleru. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva a v místnostech jsou osazeny radiátory. V  pokojích v přízemí jsou ještě navíc k dispozici kamna. Jako další zdroj je zde možné využít také přímotop na noční proud, který se momentálně nevyužívá.

Parkovat je možné v zahradě před domem nebo na ulici u domu. Ohledně dopravy je v obci silnice II. a III. třídy, autobus a vlak.
V obci je k dispozici místní úřad, pošta, knihovna, MŠ a  ZŠ, sportoviště, obchod s potravinami, hospoda, restaurace, pneuservis, muzeum krojů a hasičské muzeum.

Postřekov je charakteristický svou podhorskou polohou a okolní krajinou spolu se zachovalým životním prostředím. Z východu na jih se rozprostírá přírodní rezervace Postřekovské rybníky a na západ pak přírodní park Český les. Postřekov je také známý krajkářstvím a také pověstným 4 dny trvajícím veselým o masopustu, takže nudit se zde určitě nebudete, minimálně o masopustu.

Pokud hledáte dům, který si můžete přizpůsobit svým představám a zároveň vítáte bydlení s přírodním okolím, pak je tento dům ideální právě pro Vás.

Zavolejte mi, nebo napište, domluvíme si prohlídku, byt Vám ráda ukážu.

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní a právní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem.
V případě zájmu více zájemců bude byt prodán zájemci, který předloží nejvýhodnější nabídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaPračkaSporák
ID nemovitosti
220044
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
94m2
Užitná plocha
94m2
Plocha sklepa
75m2
Plocha pozemku
255m2
Počet míst na parkovišti
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Krohová
Jana Krohová
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé