Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
12 700 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:010-N02102
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:418 m2
Užitná plocha:250 m2
Datum vložení:10. října 2018
Datum aktualizace:16. října 2018
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Chcete bydlet ve vyhledávané lokalitě v Praze, kde máte téměř až vesnický klid a zároveň chcete dobrou dopravní dostupnost jak MHD tak pro auto? Pak věnujte chvíli pozornosti nabídce tohoto zajímavého třípodlažního domu s možností půdní vestavby.

V přízemí domu je obývací pokoj, kuchyně, ložnice a koupelna s WC. Do horního patra je možné vstupovat přímo od hlavního vchodu. Nahoře jsou při pokoje/ložnice, z toho dva s balkonem, koupelna s WC a dostatečně prostorná chodba na to, aby zde u knihovny mohl být koutek na čtení. Dům je podsklepen - v suterénu je garáž pro dvě auta, technická místnost, sklad a dílna. Nad horním podlažím je možné vestavět ještě podkrovní obytné prostory.

Na zahradě je příjemné posezení u krbu pod zastřešenou pergolou, koupání v kruhovém bazénu Vám zpříjemní teplé letní měsíce. Je zde i vlastní studna s užitkovou vodou.

Ulice Zadní je velice tichá a klidná v obytné zóně, takže je zde i bezpečno pro Vaše děti. Sousedi jsou příjemní, obec má kompetentní vedení a jen rozkvétá. Ročně je zde mnoho akcí nejen pro děti ale i pro dospělé.

Dopravní spojení zajišťují autobusy 326 a 327 ze zastávky vzdálené 3 minuty chůze od domu. Autobusy Vás dovezou na metro Opatov za 7 minut a jezdí v intervalech 7 - 15 minut. V noci se dostanete domů autobusem 901, který staví cca 10 minut chůze od domu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
010-N02102
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
418m2
Užitná plocha
250m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Prokeš
Martin Prokeš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Search

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde