Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
8 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize a veškerého právního servisu
ID nemovitosti:010-N02098
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:722 m2
Užitná plocha:145 m2
Datum vložení:8. října 2018
Datum aktualizace:16. října 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pěkný dům s výhledem na údolí Berounky v klidné ulici Na Říháku v Radotíně.

Dům ze 70. let prošel částečnými opravami, například zde byla vyměněna okna (plastová), je zde nový plynový kotel Vailant, vstupní dvěře, terasa a především byla vystavěna nová dílna/garáž. Je napojen na všechny sítě.

Dům je možné rovnou užívat, ale pro potřeby moderního bydlení je vhodný spíše k rekonstrukci. Ze stavebně-technického pohledu je ve výborné kondici. V současné chvíli je dispozičně řešen jako 3+1 v jednom podlaží, v suterénu pak naleznete garáž, kotelnu a sklad.

Pozemek je svažitý s přímým vstupem brankou do lesa, klidná slepá ulice zajišťuje dostatek klidu. Z domu je úchvatný výhled na Radotín a údolí Berounky.

Radotín poskytuje svým obyvatelům vše, co potřebují, ať už jde o školská zařízení (dostatečná kapacita ZŠ, gymnázium, učiliště, ZUŠ), zdravotnické zařzení, obchody (Billa, Albert, Penny a další), restaurace či kulturní a sportovní vyžití (tenis, fotbal, softbal, sokolovna, lakros, Biotop, 3D kino, v průběhu roku venkovní akce typu posvícení, burčákobraní apod.).

V ulici pod domem (přístupná schody propojující ulice) zastávka místního autobusu, do 10 minut klidné chůze od domu vlakové nádraží (frekvence ve špičce 10 minut, Smíchovské nádraží 7 minut jízdy). Autem budete v centru i ve špičce do půl hodiny, na letišti za 20 minut.

Videoprohlídku najdete zde po zkopírování odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=DiYTl1R1LNY

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
010-N02098
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
722m2
Užitná plocha
145m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Fleischner
Jan Fleischner
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Search

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde