Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
13 400 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: včetně provize a veškerého právního servisu
ID nemovitosti:010-N01945
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:463 m2
Užitná plocha:260 m2
Datum vložení:9. května 2018
Datum aktualizace:21. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

REZERVOVÁNO Hledáte pro Vaši rodinu dostatečně velký dům? Na místě, kde to Vaše děti budou mít do školy a později na víceleté gymnázium 3 minuty pěšky? Kde budete mít v dosahu velký výběr sportovišť?

Dovolte mi představit Vám tento dům v jedné z nejoblíbenějších pražských čtvrtí.

Dům postaven v roce 1926 prošel v roce 2002 kompletní rekonstrukcí, kdy z původní stavby zbyly jen nosné zdi a krov. Vše ostatní, včetně kvalitních stropů z košických plechů, střechy a hydroizolace celého domu je nové a provedené stavební firmou současného majitele. V roce 2007 pak došlo k dostavbě, rozšíření sklepních prostor pod celou zadní část domu, instalaci bezúdržbové trvanlivé fasády z pálených cihel a kvalitní kuchyně Sykora.

Přízemí domu poskytuje velkorysý obytný prostor, kde obývací pokoj přechází do kuchyně a dále do jídelny propojené se zahradou prosklenou stěnou. Nezapomnělo se ani na technické zázemí, proto v přízemí dále nalezneme dvě šatny, WC a prádelnu. Propojení se sklepní částí obývacího pokoje s krbovými kamny zajišťuje atrium, které tak ozvláštňuje celý prostor.

V prvním patře pak najdeme tři ložnice, z nichž každá disponuje šatnou, ložnice rodičů dokonce dvěma. Samozřejmostí je WC a koupelna s vanou, sprchou a dvěma umyvadly. Bonusem je pak malá pracovna.

Podkroví skrývá další dvě ložnice/pracovny, koupelnu s vanou a místem pro pračku a samostané WC. Opět bylo myšleno na úložné prostory, vychytávkou je místo pro skladování lyžařského vybavení.

Celý dům je připraven pro další rozvoj, proto napříkald ve skepě najdeme přípravu pro saunu včetně sprchy, nádrž na 1000l k solárnímu systému Viessmann a napříč zahradou odsud vede v zemi široká trubka pro technologii k budoucí stavbě bazénu.

Zahrada je navržena architektem, zemina byla proseta do hloubky cca půl metru.

Dům je napojen na veškeré sítě, k vytápění a ohřevu teplé vody slouží plynový kotel s boilerem, jako záložní zdroj tepla pak elektrický kotel.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
010-N01945
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
463m2
Užitná plocha
260m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Fleischner
Jan Fleischner
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Search

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde