Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/5)
prodej Rd Životice
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: informace v RK
ID nemovitosti:133-102-314315
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:1.455 m2
Užitná plocha:300 m2
Plocha pozemku:1.455 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie7 kWh/m2

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář Váš Realitní Partner Vám exkluzivně zprostředkuje prodej rodinného domu s velkou zahradou o rozloze 1131 m2, v Životicích u Nového Jičína. Dům je ve velmi dobrém stavebním stavu, ale je určen k rekonstrukci. Je nutno vyměnit okna, která jsou původní dřevěná, podlahy a interiér. Dům má půdu, která nabízí další možnost výstavby podkrovních pokojů. Dům je plně podsklepen a má částečně zrekonstruovanou střechu a rýny. Dům je dispozičně řešen jako 3+1, přičemž kopelnu je třeba vybudovat. V domě je nově zavedená voda a kanalizace. Rodinný dům se nachází na okraji obce, přičemž autobusová zastávka je vzdálena cca 5 minut pěšky. V obci se nachází škola, školka, úřad, pošta, lékař, restaurace. Obec Životice u Nového Jičína nabízí pro své občany mnoho služeb, jakými jsou například kabelová televize a internet za zvýhodněnou dotovanou cenu. Mimo bydlení je dům vzhledem ke své poloze vhodný také pro podnikání. Dům je nutno vidět, doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
133-102-314315
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
1455m2
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
300m2
Plocha pozemku
1455m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Viktor Akantis
Viktor Akantis
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Váš realitní partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde