Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
650 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:059-N04440
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:1.086 m2
Užitná plocha:80 m2
Datum vložení:19. června 2018
Datum aktualizace:19. června 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím chalupu (cca 80 m2) o dispozici 2+1 s velkým pozemkem v Týništi u Malešova na Kutnohorsku s celkovou plochou pozemku 1 086 m2. Dům je postaven z cihlového zdiva se střešní krytinou z cementových tašek a kamennými základy. Dům je napojen na elektřinu, voda z vlastní studně a kanalizace svedena do trativodu. Topení je řešeno kamny na tuhá paliva. V podkroví je půda s možností dostavby. Dům je ve stavu rozpracované rekonstrukce – nevhodný k okamžitému bydlení. V přízemí je kuchyně, dva pokoje, koupelna, sklad s dílnou a suchý záchod. Vedle domu je ve svahu další zbořeniště se sklípkem. Pozemkem protéká potůček. Dům se nachází v centru malé obce. Do Malešova, kde je občanská vybavenost a služby je to 2,5 km. Krásné okolí nabízí možnosti pro cyklistiku, lesy pro houbaření a turistiku.
Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
ID nemovitosti
059-N04440
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
1086m2
Užitná plocha
80m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lubomír Fleisig
Lubomír Fleisig
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kolín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde