Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/22)
pohled z ulice
3 730 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:059-N03949
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:332 m2
Užitná plocha:137 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:3. května 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji hezký dvoupodlažní rodinný dům na pozemku o celkové podlahové ploše 137 m2 v Kolíně IV. Dům je rozdělen na 1. NP 1+1 s koupelnou a toaletou a ve 2. NP jeden veliký pokoj a půda, která se dá využít a přebudovat na další pokoj. Nemovitost je celá podsklepena. Střecha je sedlová s krytinou z pálené tašky. Okna a dveře jsou dřevěná. Na pozemku za domem je veliká zděná dílna (57 m2), kterou lze využít i jako garáž nebo ateliér.
Vytápění domu je plynovými kamny WAW a kamny na tuhá paliva v kuchyni v 1. NP. Ohřev vody je plynovou karmou a průtokovým ohřívačem v kuchyni. Nemovitost je napojena na inženýrské sítě: elektro, plyn, městská voda a kanalizace. Na pozemek – zahradu (171 m2) je možný vjezd a parkování. Nemovitost je bez právních vad a břemen.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mne prosím kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
ID nemovitosti
059-N03949
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
332m2
Užitná plocha
137m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lubomír Fleisig
Lubomír Fleisig
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kolín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde