Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
CIMG0582.jpg
2 499 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kupní cena včetně provize zprostředkovatele a právního servisu.
ID nemovitosti:178-3987
Celková plocha:255 m2
Užitná plocha:300 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:26. září 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nemovitosti SEVER Vám zprostředkují prodej rodinného domu s komerčním prostorem v klidné části města Duchcov, ul. Mlýnská, okr. Teplice. V přízemí domu se nachází komerční část, která se skládá ze tří místností včetně sociálního zařízení o rozloze cca 120m2, dále ze čtyř bytových jednotek v dispozicích 2+1, 3+1 v prvním patře a 2+1, 4+1 ve druhém patře domu. Dvě bytové jednotky 3+1, 4+1 se vstupy na balkón jsou po částečně rekonstrukci, další dvě jednotky 2+1 jsou v původním, ale ve velmi zachovalém stavu, kde jsou v jedné jednotce vybudovaná kachlová kamna. Dům má prostornou půdu, kterou lze upravit dle vlastních představ a je zde vstup na terasu s rozlohou cca 25m2. Vytápění a ohřev domu zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Výhodou jsou nízké náklady spojené s bydlením i s využíváním komerčního prostoru. Více informací u přiděleného makléře. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Našim klientům zajistíme optimální variantu financování na tuto nemovitost.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
178-3987
Celková plocha
255m2
Užitná plocha
300m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Franta Miroslav
Franta Miroslav
Zobrazit
kontakt
Nemovitosti SEVER s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde