Sousedé
(1/25)
4 620 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, kupních smluv vypracovaných advokátní kanceláří, advokátní úschovy
ID nemovitosti:1908
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:123 m2
Plocha pozemku:2.063 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:26. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte hezké a klidné bydlení s velkou zahradou v blízkosti hranic s Německem? Nabízíme ve výhradním zastoupení k prodeji hezký, částečně rekonstruovaný, rodinný dům 3+1 (102 m²) v obci Nemanice, okres Domažlice. Jedná se o přízemní podsklepený dům, který se nachází na pozemku o výměře cca 2063 m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - kompletní hloubkové odizolování domu se snížením terénu v přilehlém okolí, nová koupelna, na exponovaných místech položena nová dlažba, nové vnitřní dveře včetně obložek, rekonstrukce sklepních prostor. Součástí prodeje je případně i veškeré vybavení domu, kromě osobních věcí majitele a elektroniky. Vytápění je zajištěno ústředním topením kotlem na pevná paliva, popřípadě je zde nový elektrický kotel. Voda je z obecního vodovodu, ohřev TUV bojlerem, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Velkou devízou tohoto domu je prostorná a suchá půda, která vyloženě láká k vytvoření podkrovního bydlení. U domu se nachází hezká zahrada o celkové výměře cca1557 m2. Na zahradě je ještě prostorná kolna pro otop a zahradní náčiní, posezení s udírnou, zahradní domek a dřevěná garáž. K dispozici elektřina 380V. Dům je v opravdu hezkém stavu a okamžitě obyvatelný. Čekají vás pouze nějaké stavební úpravy, které zatím nebyly realizovány. Stavebně rekonstrukční práce mohou být novým majitelem řešeny v průběhu užívání a dle jeho potřeb.
Nemanice jsou obec v západní části okresu Domažlice v Plzeňském kraji. Nachází se pod hřebenem Haltravy (882 m), který je odděluje od zbytku českého území. Území odvodňuje Nemanický potok, patřící do povodí Dunaje. Obec leží 21 km západně od okresního města Domažlice. V prostoru bývalé vesnice Lísková se nacházel česko-německý hraniční přechod Lísková / Waldmünchen (otevřený v roce 1990).
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který pro vás rádi zdarma vyřídíme. PENB energetické třídy G. Více informací vám ochotně poskytne realitní makléř. Cena je včetně provize, kupních smluv vypracovaných advokátní kanceláří, advokátní úschovy.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
1908
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
123m2
Plocha sklepa
25m2
Plocha pozemku
2063m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Eliška Vostracká
Eliška Vostracká
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář DIRMAX

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé